Exen Rent A Car
Exen Rent A Car
Sektör:  Rent A Car / Araç Kiralama
Kuruluş Yılı:  2009
Toplam Çalışan Sayısı :  16
Merkez Ülke:  TÜRKİYE
Şube Sayısı:  6
Fİrma Tanıtımı : Operasyonel kiralama alanında, ağırlıklı olarak kurumsal markaların çözüm ortağı konumundaki Serkan Turizm, müşterilerinden gelen günlük araç kiralama alanındaki yoğun talepler karşısında; kalite standartlarını ve deneyimini günlük kiralama alanına da taşımış ve bu alanda hizmet veren, Exen Rent acar hizmete girmiştir. çok kısa sürede, araç kiralama sektöründe önemli yatırımlar yaparak büyüyen marka, her geçen gün artan hizmet noktaları ile kısa sürede sektörün öncü firmaları arasında yerini almıştır. Yenilikçi yaklaşımları, müşteri odaklı hizmet yapısı, kurumsal deneyimli ekibi ve güçlü sermaye yapısı ile Serkan Turizm bünyesinde yer alan, Exen rent a car ile gerek filo kiralama, gerek günlük araç kiralama alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.
Bayilik Şartları:  Cadde üzeri bir ofiste, Exen kurumsal görünümünü tamamıyla yansıtabilecek dekorasyon ile, sadece araç kiralama hizmeti verecek, bölgesindeki rezervasyonlara cevap verebilecek araç filosuna sahip, teknik ve personel altyapısı gelişmelere uygun kurumlara bayilik verilecektir.
Bayilik Paketinin İçeriği:  
Bayilik Verilecek İller:
Yatırım Maaliyeti:  -
Ortalama Kar Marjı:  -
Reklam Katılım Ücretleri:  -
Gelirden Pay: -
Ek Hususlar:  Girişimciye Verilen Destekler : Personel Desteği , Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam
İlgili Kişi: Emre öksüz
Adres:  Bahçelievler mah istiklal cad.no:198/a ilkadım SAMSUN
Telefon: 0850 209 8 350
Faks:  
Web Sitesi: