Ömür Kahvesi
Ömür Kahvesi
Sektör:  Cafe - Restaurant
Kuruluş Yılı:  2015
Toplam Çalışan Sayısı :  15
Merkez Ülke:  TÜRKİYE
Şube Sayısı:  1
Fİrma Tanıtımı : Ömür Kahvesi, yiyecek, ­içecek ve eğlence sektöründe faaliyet göstermekte olan bir markadır. Markasının bilinirliğini artırmak ve çok daha geniş kitlelere hitap edebilmek adına franchise sistemi uygulamakta ve günümüzde en kazançlı sektörlerden biri olan kafe sektöründe sürdürülebilir, dinamik ve güçlü hedefler ile adım atmaktadır. Ömür kahvesi dikkat çekici görsellerle samimi ve dinamik temalara sahip, kendine has mimari konsepti ile dizayn edilmiş iç ve dış mekanlardan oluşmaktadır. Bu mekanların aydınlatılmasında şık üniteler; dekorasyonunda ise el yapımı dekoratif malzemeler, modern mobilyalar ve birbiri ile uyumlu renkler kullanılmaktadır. Kahve çeşitleri, Bitki çayları, çeşitli pasta ve tatlılar, kahvaltı çeşitleri, aperatifler ve yemek çeşitleriyle müşterilerine en iyi hizmeti sunan Ömür Kahvesi, deneyimlerini sizlerle paylaşarak büyümek ve birlikte kazanmayı hedeflemektedir. Sektöre ilgi duyuyorsanız sizi de aramızda görmek isteriz.
Bayilik Şartları:  Merkezi lokasyonda yaya trafiğinin yoğun olduğu noktalarda en az 100m2 açık 60 m2 kapalı alanı bulunan iş yeri
Bayilik Paketinin İçeriği:  
Bayilik Verilecek İller: Tüm Türkiye
Yatırım Maaliyeti:  
Ortalama Kar Marjı:  Ciro ve sabit giderlere göre değişir
Reklam Katılım Ücretleri:  bölgeye göre değişir
Gelirden Pay: alınmıyor
Ek Hususlar:  Ortalama Şube Açılış Maliyeti: 250000 - TL Ortalama Şube Kurulum Süresi : 6-8 hafta Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi : 12 - 18 Ay Girişimciye Verilen Destekler : Personel Desteği , Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam Girişimciler Bu Markayı Neden Tercih Etmeli : Ömür Kahvesi kurduğu konsept ile sürdürülebilir bir iş modeline sahiptir. Sahip olduğu deneyimi sizlerle paylaşarak başarı ve karlılığı artırmak amacıyla çalışmaktadır.
İlgili Kişi: Gülay Hanım
Adres:  Sarıgazi Mah. Atatürk Cad. No:62 - Sancaktepe / İSTANBUL
Telefon: 0507 260 93 56
Faks:  
Web Sitesi: