Coi Pizza
Coi Pizza
Sektör:  Fast food
Kuruluş Yılı:  2015
Toplam Çalışan Sayısı :  40
Merkez Ülke:  TÜRKİYE
Şube Sayısı:  40
Fİrma Tanıtımı : Pizza sektörüne girer girmez ^^SEHRİN EN İYİ PİZZASI^^sloganıyla Bursa halkının buyuk beğenisini kazanan coi ,8 ayda 8 şube ile yoluna devam ediyor. Düşük maliyetli, yüksek kazançlı ve hızla geri dönen bir yatırım imkanı sunan coi, franchise konusunda dengeli paylaşımı ve eksiksiz hizmeti yıllarca kazandığı zengin deneyimleride Türkiye deki girişimcilere aktarmaktadır. Frachise alarak yatırım yapan girişimcilere, en uygun donanımı, en mükemmel pişirme sistemi ile sunan coi uzman kadrosu ile işi yerinde öğretip denetlemektedir.
Bayilik Şartları:  Girişimcide Aranan Özellikler : başında durmadığın iş senin işin değildir. buna istinaden tüm işletmeci adaylarından tek isteğimiz bu.zaten işin zor ve yorucu kısmını biz üstlendik. size keyifli tarafını bıraktık. Açılacak COİ restoranları yaklaşık 50 İLE 75 metrekare arasında olmalıdır. Restoranlar anahtar teslim olarak bizim mimarlık firmamız tarafından yapılmakta ve yaklaşık inşaat süresi 35-40 gün arası sürmektedir.İnşaat aşamasında ekipman yerleşimleri ve dizaynları operasyonu kolaylaştıracak şekilde tasarlanmaktadır. İşletmecilerimiz ve restoranda çalışacak personel, inşaat aşamasında belirlediğimiz restoranlarda oryantasyon eğitim almaktadırlar.Açılış aşamasında ve daha sonra şubelerde eğitim desteğimiz devam etmektedir.
Bayilik Paketinin İçeriği:  İsim Hakkı Bedeli : 10000 - DOLAR Ortalama M2 Başına Kurulum Maliyeti : 2000 - Minimum Şube Açılış Maliyeti : 100000 - TL Ortalama Şube Açılış Maliyeti: 130000 - TL Minimum Nakit İhtiyacı : 100000 - TL Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : 150000 - TL Ortalama Şube Kurulum Süresi : 35 Reklam Katılım Ücreti : sube sayısına eşit bölünecek. Gelirden Pay : yok
Bayilik Verilecek İller: Tüm Türkiye
Yatırım Maaliyeti:  150000 - TL
Ortalama Kar Marjı:  %30
Reklam Katılım Ücretleri:  
Gelirden Pay:
Ek Hususlar:  Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi : 24 - 30 Ay Girişimciye Verilen Destekler : Personel Desteği , Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam Girişimciler Bu Markayı Neden Tercih Etmeli : bu maliyetlere COİ den daha güzel daha şık daha karlı bir iş kuramazlar.
İlgili Kişi: İrfan Yalçın
Adres:  Kükürtlü caddesi.no32 -osmangazi-BURSA
Telefon: 0532 245 53 84 - 0224 234 4 264(COİ)
Faks:  
Web Sitesi: