GMC FILM
GMC FILM
Sektör:  Araç Bakım ve Onarım
Kuruluş Yılı:  2013
Toplam Çalışan Sayısı :  -
Merkez Ülke:  Türkiye
Şube Sayısı:  24
Fİrma Tanıtımı : Türkiye’de bir ilk; Cam Filmi, Araç Kaplama, Seramik Kaplama, Araç Koruma ve Mimari Dekorasyon sektöründe konsept olarak bayilik veren tek marka. GMC Film çatısı altında Türkiye’nin ilk ve tek ‘Profesyonel Film & Folyo & Seramik Kaplama Uygulama Merkezleri’ bayi ağında yerinizi almaya hazır mısınız? Yılda %20 büyüyen ve 1 milyar dolar değerinde büyük bir pazar Türkiye pazarı için özenle uyarlanmış Ve başarısı kanıtlanmış uluslararası bir iş modeli Düşük bayilik bedeli Yüksek kârlılık Siz de elinizi çabuk tutun ve bu büyük ailenin bir parçası olun! “GMC Film standart hizmet anlayışı, ürünlerinin ve ekipmanlarının performansındaki kalitesi ve çeşitliliği, kendini farklı kılan bayilik dekorasyonları, profesyonel yönetim sistemleri, sektördeki yenilikleri, profesyonel ekibi ve kurumsal yapısıyla, 500 m2’lik eğitim merkeziyle, %100 müşteri memnuniyeti ile, GMC Film bayilik sistemi işletmenizi her zaman bir adım daha ileriye taşıyacak mükemmel bir iş ortaklığı modelidir.”
Bayilik Şartları:  GMC FILM markasının bayi adayları için iş tecrübe şartı aranmamaktadır. GMC FILM olarak, iş gücü ihtiyacı hissedilen posizyonlara uygun, kaliteli, eğitimli, tecrübeli hizmet elemanları ve ustaları organize etmesinde , sahip olduğumuz tecrübelerimizi iş ortaklarına aktararak kısa sürede işi öğrenmelerini sağlanmasında sürekli destekler. GMC FILM olarak ilk şartımız; bayi çalışanlarının işlerini sevip ilgilenmeleri, diğer şartımız ise söz konusu olacak yatırımı gerçekleştirecek olan firmanın bölgedeki potansiyel güce sahip olmasıdır. ŞARTLAR ve SÜREÇLER GMC Film markasının bayi adayları için iş tecrübe şartı aranmamaktadır. GMC Film olarak, iş gücü ihtiyacı hissedilen pozisyonlara uygun, kaliteli, eğitimli, tecrübeli hizmet elemanları ve ustaları organize etmesinde, sahip olduğumuz tecrübelerimizi iş ortaklarına aktararak kısa sürede işi öğrenmelerini sağlanmasında sürekli destekleriz. GMC Film olarak ilk şartımız; bayi çalışanlarının işlerini sevip ilgilenmeleri, diğer şartımız ise aşağıdaki süreçte söz konusu yatırımı gerçekleştirecek olan firmanın bölgedeki potansiyel güce sahip olmasıdır.
Bayilik Paketinin İçeriği:  ŞARTLAR ve SÜREÇLER GMC Film markasının bayi adayları için iş tecrübe şartı aranmamaktadır. GMC Film olarak, iş gücü ihtiyacı hissedilen pozisyonlara uygun, kaliteli, eğitimli, tecrübeli hizmet elemanları ve ustaları organize etmesinde, sahip olduğumuz tecrübelerimizi iş ortaklarına aktararak kısa sürede işi öğrenmelerini sağlanmasında sürekli destekleriz. GMC Film olarak ilk şartımız; bayi çalışanlarının işlerini sevip ilgilenmeleri, diğer şartımız ise aşağıdaki süreçte söz konusu yatırımı gerçekleştirecek olan firmanın bölgedeki potansiyel güce sahip olmasıdır. TANIŞMA ve SÖZLEŞME Ön görüşmeleri olumlu geçen müracaat sahipleri ile bir araya gelinerek karşılıklı bilgi alışverişi yapılır, kısa sürmesi hedeflenen işbirliği öncesi iki taraf için de mutabakat sağlanır ve çalışma kararı alınır ise karşılıklı hak ve görevlerin belirtildiği sözleşme imzalanır. LOKASYON SEÇİMİ ve PROJELENDİRME GMC Film markasının yönetim kurulu ve müracaat sahibi, kriterler doğrultusunda GMC Film bayisi olabilecek uygun lokasyonları değerlendirir, doğru nokta tespit edildiğinde, uygulama projeleri üzerinde çalışarak yatırım bütçesi belirlenir.
Bayilik Verilecek İller: Türkiye Geneli
Yatırım Maaliyeti:  
Ortalama Kar Marjı:  %250
Reklam Katılım Ücretleri:  -
Gelirden Pay: -
Ek Hususlar:  Minimum Şube Açılış Maliyeti : 15000 - TL Ortalama Şube Açılış Maliyeti: 25000 - TL Minimum Nakit İhtiyacı : 15000 - TL Ortalama Şube Kurulum Süresi : 3 Hafta Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi : 1 - 3 Ay Girişimciye Verilen Destekler : Personel Desteği , Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, El Kitabı, Bölge Koruması, Ortak Reklam Girişimciler Bu Markayı Neden Tercih Etmeli : ‘Ömür Boyu Garanti verebilen tek marka
İlgili Kişi: Çağlar NALÇACI
Adres:  Turgut Özal Bulvarı No: 123 Şerifali / Ümraniye / İstanbul
Telefon: 0216 695 1516
Faks:  
Web Sitesi: