NATURPY HAZIR WAFFLE EKMEĞİ
NATURPY HAZIR WAFFLE EKMEĞİ
Sektör:  Gıda
Kuruluş Yılı:  2011
Toplam Çalışan Sayısı :  7
Merkez Ülke:  TÜRKİYE
Şube Sayısı:  
Fİrma Tanıtımı : Naturpy hazır waffle ekmeği - OPTİNATUREL İLAÇ GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.; Profesyonellerin tecrübelerini birleştirmesi ile kurulan, sektöründe hedefleri olan uluslar arası bir şirkettir. Dinamik ve araştırmacı kimliği ile yurt içi ve yurt dışı kaynakları kullanarak yenilikleri takip eder ve size daima en iyisi ve en kalitelisini sunmak için çalışır.
Bayilik Şartları:  Hazır Waffle Ekmeği lezzeti pazarlayan firma ürün satış bayilikleri veriyor(Market çalışan bayilere-toptancılara, Cafe Bistro çalışan toptancılara yönelik)
Bayilik Paketinin İçeriği:  
Bayilik Verilecek İller:
Yatırım Maaliyeti:  
Ortalama Kar Marjı:  
Reklam Katılım Ücretleri:  
Gelirden Pay:
Ek Hususlar:  Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi : 1 - 3 Ay Girişimciye Verilen Destekler : Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, Bölge Koruması Girişimciler Bu Markayı Neden Tercih Etmeli : Opti Naturel İlaç, sağlık sektörü alanında etik kurallar çerçevesinde yıllarca çalışmış uzman kişilerce firmanın kurulumu öncesi yine sağlık alanında çalışan Akademisyen Doktor, Eczacı, Biyolog ve kimyagerlerimizin araştırmaları sonucunda ürünlerin içerik, form ve etkinliklerine yönelik görüşleri alınarak kurulmuştur. Ulusal ve uluslar arası yapılmış birçok klinik çalışmalarca insan sağlığına naturel olarak faydaları kanıtlanmış ürünleri “önce insan” ilkesinden yola çıkarak insanların daha doğal, sağlıklı yaşam standartlarına ulaşması için tıbbın ve insanlığın hizmetine sunmak amacıyla çalışmaktadır.
İlgili Kişi: Koray ÇELİKLER
Adres:  Örnek Mah. Adalı Halil Cad. No: 2/B Altındağ Ankara/TURKEY
Telefon: 0533 287 0466 - 0312 316 1763
Faks:  
Web Sitesi: