Erciyes Börek
Erciyes Börek
Sektör:  Fast food
Kuruluş Yılı:  2003
Toplam Çalışan Sayısı :  
Merkez Ülke:  Türkiye
Şube Sayısı:  
Fİrma Tanıtımı : Ticari hayatına, 2003 yılında Ankara’da başlayan Erciyes Börek, sektörde kazanmış olduğu tecrübeyi ve bilgi birikimini, müşterileri tarafından markasına duyulan güven ve sadakatle birleştirerek, girişimcilere yeni bir yatırım fırsatı olarak sunmaktadır. Yıllar boyu müşterilerimizden aldığımız olumlu geri bildirim ve övgüler, markamıza duyduğumuz güveni bir kat daha artırırken, yapıcı eleştiriler de bizi hep daha iyisini yapmaya motive etmektedir.
Bayilik Şartları:  Erciyes Börek Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimciler vermiş olduğum bu Erciyes Börek Bayilik Başvuru Formu linke tıklayarak Erciyes Börek Bayilik Başvurusu yapabilirler. Erciyes Börek Bayilik, Erciyes Börek Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıda vermiş olduğum irtibat numaralarından firma ile iletişim kurabilirler.
Bayilik Paketinin İçeriği:  Erciyes Börek Bayilik ve Bayilik Başvurusu. Hizmet sektöründe, Gastronomi alanında faaliyet gösteren bir kuruluş olarak, müşterilerimizin ilgisine ve güvenine layık olmaya çalışıyor, üstlendiğimiz sorumlulukların bilincinde hareket ediyoruz. Vazgeçemediğiniz lezzetleri “ev hanımlarından sofranıza” sunarken, kurumsallığımızın en önemli ilkeleri olan hijyenden, kaliteden ve standartlarımızdan asla ödün vermiyoruz. Yatırım fırsatını değerlendirerek siz de Erciyes Börek ailesine katılabilir, sektördeki bilgi birikimimizden ve deneyimlerimizden faydalanarak kendinize yeni bir kazanç kaynağı yaratabilirsiniz.
Bayilik Verilecek İller:
Yatırım Maaliyeti:  
Ortalama Kar Marjı:  
Reklam Katılım Ücretleri:  
Gelirden Pay:
Ek Hususlar:  
İlgili Kişi:
Adres:  İvedik Organize San.Bölgesi Ağaç İşleri Sitesi 21.Cadde 1365.Sokak (Eski 595.sokak) No:21 Yenimahalle / ANKARA
Telefon: 0 312 394 76 40 – 394 76 60
Faks:  0 312 394 76 05
Web Sitesi: