Göçmen Börekçisi
Göçmen Börekçisi
Sektör:  Fast food
Kuruluş Yılı:  2004
Toplam Çalışan Sayısı :  
Merkez Ülke:  
Şube Sayısı:  
Fİrma Tanıtımı : 2004 yılında Körfezde küçük bir dükkanda başlayan serüvenimiz bugün ülke geneline ulaşmıştır. Annelerimizin elinden çıkan börekler bugün tüm Türkiye tarafından sevilerek yenmektedir. Göçmen Börekçisinin en büyük özelliği böreğimizin hafif olmasıdır. Börekle ilgili insanların akıllarına kazınan ağır yağ kokusunu ve mide yanmasını GÖÇMEN BÖREĞİ yle beraber tamamen kaldırdık.
Bayilik Şartları:  Bayilik talepleri için bizi doğrudan doğrudan iletişime geçebilir. Yada aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Sektöründe öncü bir firma olan Mertel Metal, profesyonel kadrosu ile Göçmen Börekçisi için anahtar teslim projeleri yönetiyor. Göçmen Börekçisinin tüm iç dekorasyonu, masasından sandalyesine, tabağından bardağına, çatalından kaşığına kadar herşeyi kurumsal kimliğe yakışır şekilde dizayn edilmiş ve üzerlerinde Göçmen Börekçisi logosu mevcuttur.
Bayilik Paketinin İçeriği:  Böreklerimiz fabrikasyon makine sistemiyle değil tamamen EV HANIMLARInın elinden çıkmaktadır. Bu yüzden müşterilerimiz yıllardır gönül rahatlığıyla annelerinin elinden gibi olan böreklerimizi yemektedirler. Kocaeli-Körfez de 1250 m2 kapalı alanda üretilen böreklerimiz Kocaeli başta olmak Sakarya-Düzce-İstanbul ve Ankara daki bayilerimiz aracılığıyla müşterilerimize ulaşmaktadır. 70 in üzerinde bayisi olan firmamız bayilik vererek büyümektedir, Merkeze bağlı olan tek Şubemiz çıkış noktamız olan Kocaeli Körfez de yer almaktadır. İlk açıldığımız günden beri bir marka olma bilinciyle hizmet vermekteyiz. Kalite ve yüksek müşteri memnuniyeti vazgeçilmezlerimizdir. Göçmen Börekçisi olarak bayilik sistemiyle lezzet zincirimizi geliştirmeyi hedefliyor ve büyümeye devam ediyoruz.
Bayilik Verilecek İller: Ispanaklı Börek Kıymalı Börek Patatesli Börek Peynirli Börek Küt Böreği Kol Böreği – Kıymalı, Peynirli Gül Böreği – Ispanaklı, Patatesli, Peynirli, Kıymalı Su Böreği Poğaça – Kıymalı, Peynirli, Patatesli, Kaşarlı, Zeytinli, Sade Simit Paçanga Böreği
Yatırım Maaliyeti:  
Ortalama Kar Marjı:  
Reklam Katılım Ücretleri:  
Gelirden Pay:
Ek Hususlar:  
İlgili Kişi:
Adres:  Kuzey mah. Sakarya Cad. no:19 Körfez/KOCAELİ Güney Mah. Eşref Bitlis Cad. Petrolcüler İşhanı No:1 19 A-B Körfez / Kocaeli
Telefon: +90 (262) 526 60 06 - 444 4 964
Faks:  
Web Sitesi: