Berlinerci
Berlinerci
Sektör:  Gıda
Kuruluş Yılı:  
Toplam Çalışan Sayısı :  
Merkez Ülke:  
Şube Sayısı:  
Fİrma Tanıtımı : Berliner bir Avrupa tatlısıdır. Berlinerci.com bu leziz avrupa tatlısını Türkiyeye (İstanbul) kurmuş olduğu tesiste hijyenik bir şekilde üretmektedir. Belinerci Bayilik, Tatlının hazırlanmasında kesinlikle hayvansal yağ kullanılmamaktadır. Avrupada doğup büyüyen Cenk Ölmez ve beraber bu yola çıktığı iş ortağı İsmail Küpeli ile birlikte sizlerin beğenisine sundukları Berliner tatlıları artık Türkiyede. Kısa zamanda büyük talep patlaması yaşayan ‘Berliner’ Türkiyede seçkin pastahanelerde cafelerde
Bayilik Şartları:  Franchise bedeli almıyoruz. Herhangi bir bedel ödemeden bayimiz olabilirsiniz. Tek prosedürümüz franchise sözleşmemizdir. Açacağınız işletmenin kurulum giderleri size aittir. İşletme dekorasyonu ve açılış kampanyasını yönlendiriyoruz. Ulusal – yerel basın kuruluşları veya yazılı – görsel medya aracılığıyla reklam ve merkezi promosyonlarda herhangi bir katılım payı veya bedel talep edilmemektedir. Türkiye geneli fiyat politikamız sabittir. Avrupa standartlarında üretim yapmaktayız. Ürünümüz tescilli ve onaylıdır. Ürünümüzün satış ve sevkiyatı barkod sistemi dahilinde ve gıda vakumu güvenliğiyle üretilmektedir. Bizimle çalışmaya başladığınız andan itibaren franchise koordinatörümüz tarafından teknik destek alacaksınız. Çok kısa zamanda açacağınız işletmede aynı lezzet ve standartlarda hizmet verebileceksiniz. Yatırım yapan kişi şubeyi kendi imkanlarıyla yaptırmak isterse standart ve şirket prosedürlerine uymak şartıyla yaptırabilir. Açılışlarda ikram olarak dağıtılmak üzere bedelsiz ürün verilir. İsteyen franchise yatırımcılarımız için anahtar teslim mağazalar hazırlayabiliyoruz. İşletme personeli için kendi bünyemizde uygulamalı gerekli eğitimi veriyoruz.
Bayilik Paketinin İçeriği:  Bayilik verildikten sonra açılış kampanyasını yönlendirir, ürün tanıtımı yapmak ve ikram olarak dağıtılmak üzere ücretsiz ürün verir. Dükkanın dekorasyonu deneyimli mimari ekip ile gerçekleştirilir. İsteyen franchise yatırımcılarımız için anahtar teslim mağazalar hazırlıyoruz. Firmamız tarafından sürekli franchise koordinatörünce denetim ve desteklerle işletmenin verimliliğini artırmaya yardımcı olur. Firmamız sürekli reklamlarıyla ve işletmelerinin yaygınlığıyla çiğköftede akla ilk gelen marka olarak satışı artırır.
Bayilik Verilecek İller:
Yatırım Maaliyeti:  
Ortalama Kar Marjı:  
Reklam Katılım Ücretleri:  
Gelirden Pay:
Ek Hususlar:  
İlgili Kişi: Cenk Ölmez
Adres:  Eyüp – İSTANBUL
Telefon: 0543 407 49 13
Faks:  
Web Sitesi: