Mangal Plus
Mangal Plus
Sektör:  Fast food
Kuruluş Yılı:  2011
Toplam Çalışan Sayısı :  75
Merkez Ülke:  Türkiye
Şube Sayısı:  5
Fİrma Tanıtımı : Mangal Plus Bayilik Hakkında : MANGAL PLUS İzmir doğumlu. Yenilikçi, klasik lezzetleri modernize etmiş, geleneksel yapıyı bozmadan farklılık yaratmış bir markadır… Mottosu müşterilerini en kaliteli ürün, güleryüzlü hizmet, mükemmel lezzet ve en uygun fiyatla buluşturmaktır. Türkiye’nin önde gelen tedarikçi markalarıyla birlikte oluşturulan menü oldukça zengindir; yeni nesil kebap ve ızgara et – tavuk konseptidir.
Bayilik Şartları:  Sektörü: MANGAL PLUS EXPRESS (fast ) ve MANGAL PLUS RESTAURANT (oturmalı düzen) olarak iki farklı konsept ile hizmet vermektedir. Ürün Hizmet Kapsamı: Et, tavuk, köfte, ızgara, lahmacun ve çeşitleri. Kuruluş Yılı: 2011 / Firmaya Ait İşletme Adedi: 5 / Sağladığı İstihdam: 75 kişi İş Fırsatı: 15-20 KİŞİ Hedef Bölge: Türkiye de; İstanbul, İzmir, Ankara öncelikli olmak üzere büyük şehirler. Yurt dışında ülkelerin başkentleri öncelikli tercihlerdir. Yer Seçimi: Tercihen şehirlerin ayak geçişinin yoğun olduğu caddeleri ile yeni açılacak ve mevcut AVM’ler öncelikli hedeflerdir. Franchise adayı kendisi yer önerebileceği gibi firma portföyündeki anlaşmış veya görüşme yapmakta olduğu yerleri de önerebilir. Destekler : Proje : Evet / Pazarlama : Evet / Personel Eğitimi : Ev
Bayilik Paketinin İçeriği:  Mangal Plus 2011 Kasım ayında İzmir Egepark AVM, 2012 Nisan ayında da İzmir Optımum AVM de hayat buldu. 2012 temmuz ayında Mangal Plus Bağdat/IRAK açıldı. Mayıs 2013 te ise İstanbul VIALAND de açılan şubesi ile İstanbullular MANGAL PLUS ile buluştu. Haziran 2013 te yurtdışındaki ikinci şubesi Bağdat MansourMall da açılacak. Böylece Türkiye de üç; toplamda ise 5 şubeye ulaşılmış olacaktır.
Bayilik Verilecek İller:
Yatırım Maaliyeti:  
Ortalama Kar Marjı:  
Reklam Katılım Ücretleri:  
Gelirden Pay: Lunchbox : %3 The box coffee : %3 Modern Meyhane : %3
Ek Hususlar:  
İlgili Kişi:
Adres:  Yalı Cad. No:278/1 Karşıyaka/İzmir
Telefon: 0232 378 73 43
Faks:  
Web Sitesi: