DNA Internet Çözümleri A.Ş
DNA Internet Çözümleri A.Ş
Sektör:  Bilgisayar - Elektronik
Kuruluş Yılı:  
Toplam Çalışan Sayısı :  
Merkez Ülke:  
Şube Sayısı:  
Fİrma Tanıtımı : DNA, Sitepratik‘in büyüme ve yayılma stratejisini iş ortaklığı prensibine dayandırmaktadır. Bu amaç doğrultusunda bayilerini tüm imkanları ile destekleyen DNA, abonelik sisteminin yalnızca ilk satışını değil, takip eden yıllardaki getirisini de bayileri ile paylaşmaktadır. DNA, Sitepratik müşterilerinin internet vizyonunun oluşturulmasında da bayisinin yanında yer alır.
Bayilik Şartları:  Başvurun ve hemen kazanmaya başlayın Sitepratik kurumsal bayilik sistemine dahil olabilmeniz için öncelikli olarak bilgisayar donanımı, yazılım, tüketim malzemeleri, elektronik ticareti veya reklam/iletişim hizmetleri ile iştigal etmeniz gerekmektedir. Firma faaliyet alanları dahilinde bu başlıklardan en az biri bulunmayan şirketlere bayilik verilmemektedir. Sitepratik bayisi olabilmek için şahıs şirketi, limited şirket veya anonim şirket sahibi olmak gerekmektedir.
Bayilik Paketinin İçeriği:  Bayilik başvurusu için gerekli belgeler aşağıdaki gibidir: Vergi levhası fotokopisi İmza sirküleri fotokopisi Ticaret sicil gazetesi fotokopisi veya yeni kuruluşlarda yoklama belgesi fotokopisi Sitepratik bayi sözleşmesi ıslak imzalı aslı (2 kopya olarak ve her sayfasında kaşe üzerine şirket yetkilisi imzası ile) Bayi başvuru formu ıslak imzalı aslı
Bayilik Verilecek İller:
Yatırım Maaliyeti:  
Ortalama Kar Marjı:  
Reklam Katılım Ücretleri:  
Gelirden Pay:
Ek Hususlar:  
İlgili Kişi: DNA
Adres:  Göksuevleri Palmiye Cad. A54-b Anadolu Hisarı 34810 Beykoz - İstanbul
Telefon: 0216 465 87 00
Faks:  
Web Sitesi: