ARZU KOZMETİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
ARZU KOZMETİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Sektör:  Kozmetik
Kuruluş Yılı:  
Toplam Çalışan Sayısı :  
Merkez Ülke:  
Şube Sayısı:  
Fİrma Tanıtımı : 1993 yılında parekende mağazamızla sektöre adımını atan firmamız 2002 yılındaaçık parfüm sektöründe üretim kalitesi ile kısa zamanda kendine yer edinmiştir.Klasikleşmiş kaliteden ödün vermeyen anlayışıyla modernüretim tekniklerini birleştirmektedir.Arge sürecinden başarıyla geçen ürünlerimiz listemizdeki yerini alır ve siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulur.
Bayilik Şartları:  Bayilerimizden marka bedeli alınmayacaktır. Bayilerimizin işlek cadde üzerinde bulunması en temel şartlarımızdan birisidir. Sağlık Bakanlığı üretim izni sertifikamızı ücretsiz veriyoruz. Bayilerimize özel yaklaşık 200 Parfüm çeşidimiz olup, Avrupada piyasaya yeni sürülen tüm koku çeşitlerini tüketiciye ulaştırıyoruz.
Bayilik Paketinin İçeriği:  STAND BAYİLİĞİ Başka meslek dallarıyla uğraşıp ta ek gelir sağlama amacında olan mağaza sahiplerini de unutmadık. Size özel fırsatlar.. Biz çalışıyoruz, hazırlıyoruz, kuruyoruz; Siz kazanıyorsunuz. Marka bedeli, tabela, işyerinin tasarımı için herhangi bir bedel ödemiyorsunuz. Stand imalatı, kurulumu ve tasarımı için toplam ücret almıyoruz. Stand için en az 1.200 YTL değerinde ürün satın almanız gerekmektedir. Böylelikle standınız toplam 1.200 YTL lik bir masrafla satışa hazır hale geliyor
Bayilik Verilecek İller: Tüm Türkiye
Yatırım Maaliyeti:  
Ortalama Kar Marjı:  
Reklam Katılım Ücretleri:  
Gelirden Pay:
Ek Hususlar:  
İlgili Kişi: REFİK ENSAR
Adres:  
Telefon: 0212 613 56 34-05337759950
Faks:  
Web Sitesi: