Dürüm Point
Dürüm Point
Sektör:  Fast food
Kuruluş Yılı:  
Toplam Çalışan Sayısı :  
Merkez Ülke:  
Şube Sayısı:  
Fİrma Tanıtımı : Et sektöründe uzun yıllar çalışmanın kazandırdığı tecrübe sonrası, profesyonel yaşamın sonunda kendi işimizi kurma kararı ile yola çıktık. Olağanüstü kaliteli ve hijyenik üretim tesislerimizin faaliyete geçmesi ilede mülkiyeti kendimize ait olan yerlerde insanlarımızı vazgeçemeyecekleri yeni ve çok ekonomik tadlarla buluşturmaya başladık. Aldığımız mükemmel övgüler ve teşvikler, bizi daha geniş kitlelere ulaşma konusundaki planlarımızı erkene almaya yöneltti. Bu durumda bizde bilgi, birikim ve kazancımızı paylaşacak yeni dostlar aramaya karar verdik. Ne dersiniz, çok yakında sektörü altüst edecek bu tadlarda bizimle olmak istermisiniz?
Bayilik Şartları:  DürümPoint üyesi olacak girişimcilerde aranan nitelikler: * Hizmet sektöründe faaliyet gösterebilecek vizyona sahip olmak. * Müşteri odaklı çalışmak, ekip yönetimi konusunda deneyimli lolmak yada verilecek eğitimlerle bu becerilere ulaşabilecek yetenekte olmak. * Finansal yönetim konusunda tecrübeli olmak. * Şube büyüklüğü ve konumuna uygun olarak ekonomik imkanlara sahip olmak. * İş koluna uygun lokasyoda 25-30m2 dükkanı olmak. ( Sahip-Kiracı ) * Üyelik bedeli 10.000 TL.
Bayilik Paketinin İçeriği:  İşletmenin ihtiyacı olacak olan tüm ürünler, ana ve üretici firma tarafından tedarik edilecektir.
Bayilik Verilecek İller: İstanbul
Yatırım Maaliyeti:  20.000-25.000 TL.
Ortalama Kar Marjı:  
Reklam Katılım Ücretleri:  
Gelirden Pay: yok
Ek Hususlar:  Özel duruma göre karşılıklı görüşülür.
İlgili Kişi: Cemal Tanyel
Adres:  Mega Center / İstanbul
Telefon: 0 532 2173190 - 0 212 5707095
Faks:  
Web Sitesi: