NUTPOİNT
NUTPOİNT
Sektör:  Fast food
Kuruluş Yılı:  2009
Toplam Çalışan Sayısı :  40
Merkez Ülke:  Turkey
Şube Sayısı:  
Fİrma Tanıtımı : Firmamız 2009 yılı içerisinde yapmış olduğu arge ve pazar araştırmaları sonucunda , gıda sektöründe farklı bir makine olan KIVAMLI SIVI DOLUM OTOMATLARININ üretimine başladı. Fındık üretiminde Dünyada % 70 pazara sahip Ülkemizin bu ürününü ve türevlerini tanıtabilmek, yeme alışkanlığı kazandırmak, tüketimini artırarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak üzere Türkiyede ilk olan makinasını ve sunulacak ürünlerini pazarlamak amacıyla yeni bir projeye imza atmış oldu. Makinaların üretimini VİSCOMAT markası, makinelerden sunulacak ürünleride nutpoint markası ile önce Türkiye sonrada Dünya pazarlarına sunmaya başlamış oldu. Ekibimiz hijyen koşullarda Entegre tesislerde işlenen fındık ve kakaolu fındık ezmesini hiçbir zararlı madde katılmadan ürettirerek diğer tamamlayıcı ürünlerimizle satışa hazırlamaktadır.
Bayilik Şartları:  nutpoinin sistemi fındıktan mamul ürünler ve tamamlayıcı ürünlerin müşterilere doğrudan sunumunun yapıldığı bir satış zincirdir. Tüm müşterilerine, satışını yaptığı ürünleri anında ve taze olarak sunmaktadır. Satış noktasındaki, son derece modern ve hijyenik makine ve ekipmanlarla fındık temelli ürünleri müşteri talebi üzerine anında sunmaktır. Böylece müşteri aldığı ürünlerin içeriğini görmek suretiyle emin olmakta ve ambalajlı ürünlere göre daha taze ve sıcak ürünlerin lezzetini tatmaktadır. nutpoint faydaları, 1. Müşterilere kaliteli ve standart bir hizmet verilir. 2. Müşteriler aldığı ürünü denetleme imkanı bulur. 3. Üretim, talep üzerine yapıldığı için en taze şekli ile sunulur. 4. Zararlı maddeler kullanılmayacağı için tamamen doğal ürün satın alınır. nutpoint arge, Ekibimiz müşterilerimize her zaman kaliteli ve doğru ürünleri sunmak amacıyla hem ekipman, hem de sunulacak ürünlerimizle ilgili çoğunluğu ülkemizde üretilen gıda ürünlerinin çeşitlerini ve sunum şekillerini sürekli ARGE yaparak, kontrol ve analizlerden geçirip bizlere hazırlamaktadırlar. Kullanılan makine ve ekipmanlarımız PATENTLİ ve TSElidir. nutpoint farkı ve çıkışı, * Düşük yatırım maliyeti (Düşük sermaye ile başlamak isteyen girişimciler için ideal bir fırsat), * Düşük risk, Yüksek gelir, Hızlı sermaye geri dönüşü, * Kontrol edilebilir makine sayesinde kalite ve lezzeti devam ettirebilmek, * Sunulacak ÜRÜN ve MARKAyı korumak, * Yönetmesi kolay ve potansiyeli yüksek iş modeli, * Satış noktalarının uzaktan kumanda edilebilmesi, * Taze, hijyenik ve sağlıklı bir ürün yelpazesi En önemlisi çoğunlukla MİLLİ ürünlerimizin sunulması.
Bayilik Paketinin İçeriği:  Satış Standı Yaklaşık 1,5 - 2 m2 bir alan işgal edilir. Standımız üzerinde VİSCOMAT ünitesi ve ürün hazneleri bulunmaktadır. Standımız tamamlanmış ve satışa hazır halde teslim edilir. Bu ünite lezzet grubu ile satışa sunulur. • Otomatın Teknik özellikleri Makinemiz kakaolu fındık ezmesi ve benzerleri ürünleri için kullanılan Kıvamlı sıvı gıda dolum otomatıdır. Cihazımızda ürünün temas ettiği her nokta tamamen hijyenik, gıda’ya uygun malzemeler ve paslanmaz çelikten mamuldür. Ortamda oluşabilecek her türlü böcek ve tozdan korunaklıdır, tek tuş İle servis imkanı vardır, ürünü 24 saat kontrol edebilme İmkanı mevcuttur. Otomatik ısı kontrolü vardır. Sos haznesi 10 kg civarındadır. Sos çıkış miktarını ayarlayabilme olanakları mevcuttur. Minimum enerji sarfiyatı ile son derece ekonomik enerji tüketime sahiptir. Dışarıdan alınacak elektrik için sistemde elektrik sayacımız mevcuttur. Sistemin çalışabilmesi için tüm ekipmanlar aracın içerisinde kompakt bir şekilde yerleştirilmiştir. Ayrıca yaklaşık 0,5 m3 ürün depolamak için yer mevcuttur.
Bayilik Verilecek İller:
Yatırım Maaliyeti:  6500 EURO
Ortalama Kar Marjı:  %120-180
Reklam Katılım Ücretleri:  
Gelirden Pay:
Ek Hususlar:  
İlgili Kişi: Yulia Kara
Adres:  1 Organize Sanayi Bölgesi 240. Ada 5.parsel Beyköy
Telefon: 0380 5122853
Faks:  0380 5122854
Web Sitesi: