DARTY SHOES-YUNPA ALWAFAA İÇ CE DIŞ TİC LTD ŞTİ
DARTY SHOES-YUNPA ALWAFAA İÇ CE DIŞ TİC LTD ŞTİ
Sektör:  Ayakkabı ve Çanta
Kuruluş Yılı:  
Toplam Çalışan Sayısı :  
Merkez Ülke:  
Şube Sayısı:  
Fİrma Tanıtımı : HAKKIMIZDA Geçmiş bilgi ve birikimlerini; "KÜRESEL DÜŞÜN,YEREL HAREKET ET..." anlayışıyla sentezleyerek hareket eden uluslararası bir ortaklık girişimi olan YUNPA-ALWAFAA İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ ; DARTY markasıyla ayakkabı sektöründeki yerini almış ve Türkiye‘nin en bilinen markası olma hedefiyle birlikte kalite anlayışı ve fiyat politikasıyla Türkiye nin en çok saygı duyulan markası olma youlunda iş ortaklarıyla birlikte kararlılıkla ilerlemektedir. DARTY olarak biz; en kaliteliyi en uygun fiyata sunmayı sadece bir slogan olarak değil şirket felsefesi olarak benimsemiş durumdayız. DARTY ;"AYAĞINIZDAKİ TUTKUNUZ.."olmaya aday bir marka olarak Türkiye genelinde yaygın satış noktalarında sizlerle buluşmayı beklemektedir.. Ayrıca YUNPA-ALWAFAA her geçen gün artan ihracatı ile hem ihracat pazarını genişletmekte hemde ülke ekonomisine olan katkısını artırmaktadır.
Bayilik Şartları:  Şirketimzin satış ve fiyat politikasıyla uyumlu özellikle kaliteyi uygun fiyata satma prensibini benimsemiş tüm firmalarla görüşebiliriz.Özellikle marka olduğunun iddia eden ve astronomik ürün fiyatı ve perakende satış fiyatı belirleyerek perakendecilerin kar marjlarının ve satış hacimlerini düşüren firmalara karşı duruşın adı olcaktır ;DARTY. Ayrıca DARTY tanıtım ve promosyon faaliyetleri ilede bayilerine gerekli desteği verecektir.
Bayilik Paketinin İçeriği:  Bayilik şartları;bayilik talep eden mağazanın bulunduğu şehre,bulunduğu semte göre çeşitlilik arz edecektir.Tabi bunda müşterinin ne kadar geniş bir sahada bayi veya corner olmak istediğide belirleyici unsur olacaktır.
Bayilik Verilecek İller: TÜM TÜRKİYE
Yatırım Maaliyeti:  EN AZ 10.000 USD
Ortalama Kar Marjı:  %50-70
Reklam Katılım Ücretleri:  TALEP EDİLMİYOR
Gelirden Pay: TALEP EDİLMİYOR
Ek Hususlar:  Bizim icin onemli olan birinci husus bizim musteri degil is ortagı olarak gordugumuz gibi iş ortağımız olacak firmalarında aynı gönül bagıyla baglanıp aynı gemide yol olma felsefesinde olmalarıdır.
İlgili Kişi: EYUP İÇDENİZ
Adres:  MERKEZ:ZAFER CD CAKMAK MH NO:28/B GAZIANTEP ŞUBE:HAMAM CD EFES CARSISI NO:19/B BEYAZIT/İSTANBUL
Telefon: 0 342 323 31 83
Faks:  
Web Sitesi: