Sabun Dünyam
Sabun Dünyam
Sektör:  Kozmetik
Kuruluş Yılı:  1996
Toplam Çalışan Sayısı :  12
Merkez Ülke:  TÜRKİYE
Şube Sayısı:  97
Fİrma Tanıtımı : Firmamız gliserinli doğal sabun alanında faaliyet göstermektedir. Düşük sermaye ile kısa sürede yüksek kazanç elde etmek, gelecek kaygısı ve iş stresi yaşamadan, huzurla para kazanmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Şimdi, zaman kaybetmeden bayilik formunu doldurarak detaylı bilgi edinebilir ve kendi işinizin patronu olmanın ilk adımını atabilirsiniz.
Bayilik Şartları:  Tüm koşulları öğrenmek için bayilik formunu doldurmanız yeterlidir. Bayilik alana dek geçen sürede numune istekleriniz perakende satış fiyatı üzerinden faturalandırılır.
Bayilik Paketinin İçeriği:  Dilerseniz Bölge Bayii olarak ekstra avantajlardan faydalanabilir, dilerseniz toptan alıcı statüsünde başlayabilirsiniz.
Bayilik Verilecek İller: Tüm Türkiye
Yatırım Maaliyeti:  
Ortalama Kar Marjı:  % 400
Reklam Katılım Ücretleri:  0
Gelirden Pay: 0
Ek Hususlar:  Ortalama Şube Kurulum Süresi : 3 iş günü Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi : 1 - 1 Ay Girişimciye Verilen Destekler : Eğitim Desteği , Pazarlama Desteği, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Broşür ve reklam malzemeleri Girişimciler Bu Markayı Neden Tercih Etmeli : Düşük sermaye ile kısa sürede yüksek kazanç elde etmek, gelecek kaygısı ve iş stresi yaşamadan, yorulmadan, huzurla para kazanmak ve kendi işinizi patronu olmak istiyorsanız bu işi tercih etmelisiniz.
İlgili Kişi: Erkal Trading Company
Adres:  Atakent Mah. Turgut Özal Bulvarı, Dumankaya Miks, B1 Blok, No.57 Küçükçekmece – İstanbul
Telefon: 0850 885 15 79
Faks:  
Web Sitesi:  www.sabundunyam.com