okul marketim
okul marketim
Sektör:  Eğitim Kurumları - Dershane
Kuruluş Yılı:  2008
Toplam Çalışan Sayısı :  8
Merkez Ülke:  türkiye
Şube Sayısı:  55
Fİrma Tanıtımı : 2008 Yılında Okul Marketim Eğitim Ürün ve Hizmetleri olarak sektörde yerini alan Şirketimiz; İlköğretim ve Okul Öncesi Eğitim Kurumlarına yönelik; 3D Sinema Gösterimi , Planetaryum Uzay Çadırı gösterimleri , Kendi Filminde Oyna fantastik stüdyo, hologram konser, sanal gerçeklik gözlükleri ve hologram karagöz hacivat gibi eğitsel etkinlikleri okullarda çocuklarımız ile buluşturmaktadır. Okul Marketim ayrıca vermiş olduğu hizmetlerin sistem satışı (bayiliği) olmak üzere birçok alanda yenilikçi yaklaşımlarla faaliyet göstermektedir. Okul Marketim vermiş olduğu hizmetlerin yanı sıra Kurumsal Sosyal Sorumluluk ilkesi ile özellikle engelli öğrencilere dönük ücretsiz faaliyetleri, çevreye duyarlı şirket yönetimi ile topluma değer katmaktadır. Profesyonel Ar-Ge Birimi sayesinde sektörün ilklerini uygulamada yetkinleşen Okul Marketim, 2010 Yılı Ekim ayında oluşturmaya başladığı bayi ağını kısa sürede 55 Bayi sayısına ulaştırarak Ülke genelinde sektörün lider firması olmuştur. 2017 Yılı sonunda ISO9001 Kalite Belgesini almayı misyon edinen Okul Marketim, siz değerli paydaşlarımızın destek ve katılımı ile Eğitim ve Eğlence Sektörünün parlayan yıldızı olmaya, inovatif yaklaşımları hayata geçirmeye uzun yıllar devam edecektir. Okul Marketim her sene yenilikçi bakış açısı ve uzman Ar-Ge kadrosu ile ürettiği projelerin animasyonlarından, videolarına, yazılımlarından satış ve montajına kadar kendi bünyesindeki stüdyo ve uzman bir ekip ile gerçekleştiren; her sene yatırımcıları ile doğru orantıda büyüyüp gelişen bir firmadır. Hakkımızda daha fazla bilgi edinebilmek için lütfen, temsilcilerimiz veya e-mail aracılığı ile iletişime geçiniz.
Bayilik Şartları:  Okul marketim 5 farklı alanda bayilik vermektedir.Bunlar; 1- Hologram konser popstar lina ve diğer konser albümleri 2- Planetaryum uzay çadırı 3- 3D animasyon film gösterimleri 4- VR sanal gerçeklik gözlükleri 5- Hologram karagöz Hacivat Faaliyet uygulamaları ise sistemlerden herhangi biri yada bir kaçının sabahtan okullara kurulumu ve seans seans okul çıkış saatine kadar gösterim yapılmasından ibarettir. BAYİLİK ŞARTLARI; Bayi adayının Okul Marketim temsil yeteneği ve İlköğretim Okullarına hizmet verebilecek kapasitedeki kurumsal bakış açısı bayi olabilmek için yeterlidir. % 100 kazanç ve Bayilik bedelinin azami ilk altı ayda geri dönüşüm garantilerinin sunulduğu bayilik sistemimize daha önce dahil olan her bayilerimiz, aylık 5.000 TL ile 20.000 TL aralığında gelir elde ederek vermiş olduğumuz garantinin ne denli haklı olduğunu göstererek bizleri onurlandırmıştır. Okul Marketim, Bayi karlarından kesinlikle pay almamaktadır. OKUL MARKETİM, Bayilerinin kar marjlarını düşürmemek amacıyla her branştan her ile bir bayilik vermektedir. NEDEN OKUL MARKETİM? * Okul Marketim Eğitim & Organizasyon, Ülke genelinde İlköğretim Okullarına Hizmet veren en güçlü ve alanında tek kurumsal firmadır. * Türkiye de 55 dünya da ise 2 ülke de bayisi ile Türkiye’ nin lider firmasıdır. * Sektördeki başarılı çalışmaları ile Ekonomist Dergisine haber olmuş sektörün ilk ve tek firmasıdır. * Bayilerinin kazançlarından kar almayan, İnovasyon ve Arge odaklı çalışmaları ile bayilerin kazanç sürdürülebilirliğini hedefleyen yegane firmadır. * Türkiye’de en uygun fiyat ve en yüksek kalitede hizmeti veren rakipsiz firmadır. * Her sene yeni bir proje ile mevcut bayilerinin ve yeni girişimcilere inovatif iş fikirleri sunan tek firmadır. * Gerek yapımcılığını üstlenerek gerekse yurt dışından ithal film seçenekleri ile bayilerine hem 3D animasyon hem planetaryum film alternatifleri ve diğer animasyon projeleri sunan tek firmadır. * Sözleşmeyi takiben ödenecek bedel dışında yıl içerisinde başka hiçbir isim altında ücret almamaktadır.Okul marketim isim hakkı bedeli almamaktadır. * Okul Marketim vermiş olduğu hizmetlerin tamamını kendi bünyesinde oluşturmaktadır.
Bayilik Paketinin İçeriği:  Bayilik paket içeriği:Okul Marketim Bayilik şartlarını yerine getiren Bayi adayı öncelikle iki seans ve 4 saatten oluşan Bayilik eğitimine tabi tutulacaktır. Gerekli eğitimin verilmesine müteakiben ilk on iş günü içerisinde ve ertesi gün Okullarda faaliyet gösterecek şekilde almış olduğu bayiliğin tüm ekipman donanım teslim edilir.
Bayilik Verilecek İller: telefon ile iletişime geçiniz
Yatırım Maaliyeti:  15.000
Ortalama Kar Marjı:  %100
Reklam Katılım Ücretleri:  yok
Gelirden Pay: yok
Ek Hususlar:  
İlgili Kişi: yıldıray ural
Adres:  postahane mah. rauf Orbay cad. 13/1A tuzla
Telefon: 05493161600
Faks:  2166521868
Web Sitesi:  www.okulmarketim.com