Ayaküstü Kahve
Ayaküstü Kahve
Sektör:  Cafe - Restaurant
Kuruluş Yılı:  2013
Toplam Çalışan Sayısı :  10
Merkez Ülke:  Türkiye
Şube Sayısı:  9
Fİrma Tanıtımı : Sektördeki 10 yılı aşkın deneyimiyle Ayaküstü Kahve markası Murat Öz tarafından İzmir‘in Bornova ilçesinde butik kahve konseptiyle hayata geçmiştir. Ayaküstü Kahve, farklı konsepti, ürünlerinin lezzeti ve her noktasında dikkat ettiği kalite standardıyla bugün tüm Türkiye genelinde 9 şubeye ulaşmış olup ailesini her geçen gün daha da genişletmektedir.
Bayilik Şartları:  Franchiselarımızın Kahve kültürüne haiz olmalarını, Ayaküstü Kahve Ailesine vizyonlarıyla değer katmalarını ve Güler yüzlü ve takım ruhuna sahip olmalarını bekliyoruz. Yatırım Maliyetleri ; m2 fiyatı : 2.500 Türk Lirası Tabela Bedeli : 27.000 Türk Lirası Bayilik Başvurusu için ; Web : www.ayakustukahve.com Mail : info@ayakustukahve.com Tel : 0 (536) 473 6023 ( Murat Öz ) Sosyal Medya Hesaplarımız ; Facebook : @ayakustukahve İnstagram : @ayakustu_kahve Adres : Kıbrıs Şehitleri Caddesi No : 134/1-D Alsancak / İzmir
Bayilik Paketinin İçeriği:  Ayaküstü kahve yatırımcısına güvenilir, kazandıran ve konseptiyle fark yaratan butik kahve hizmetini vermektedir. Ayaküstü kahve, hizmet vermeye başladığı 2013 yılından bugüne her yıl %220 büyüme yakalamıştır. Ayaküstü Kahve yaptığı ve planladığı stratejik yatırımlarıyla marka değerini her geçen gün arttırmaktadır. Yatırımcısına lokasyon seçimi, mimari projelendirme, personel eğitimi, sosyal medya desteği de vererek anahtar teslim karlı ve yüksek cirolu bir yatırım imkanı sunar. Ülkemizde batı tarzı kahve kültürü gittikçe yerelleşmekte ve giderek daha geniş bir kesim tarafından benimsenmektedir. Birçok uluslarası kahve zinciri sektörde boy göstermiş ve hızlı bir büyüme sürecinden geçmiştir. Ayaküstü Kahve sektördeki yerli marka açığını kapatmaya yönelik yatırımcısına ulaşılabilir, yüksek kar marjı sunan, güvenilir ve süreklilik arz eden yerel bir hizmet vermektedir. Sektördeki büyüme potansiyeli, marka güvenilirliği, DETOX / katkımaddesiz ürün çeşitliliği ve yatırımcısına kazandıran konseptiyle Ayaküstü Kahve oldukça avantajlı ve karlı bir markadır. Ayaküstü Kahve, düşük yatırım ve işletme maliyetiyle bütün uluslararası kahve zincirlerinden farklılık gösterir. Ayaküstü Kahve, ürünlerini yatırımcıya ve müşterilerine sunarken tada, değere, ulaşılabilirliğe, sağlık ve hijyen kurallarına dikkat eder. Ayaküstü Kahve‘de sunulan servisin; ürün siparişinin alınışından müşterinin uğurlandığı son ana dek bir bütün olduğuna ve bu bütünün sıcak, samimi ve güleryüzle verilmesi gereken bir servis olduğunun bilincindedir. Koordinasyonun getirdiği güç, marka ve imaj oluşumunda kullanılır. Markalaşma süreci için gerekli tüm pazarlama kanallarından faydalanılır. Ayaküstü Kahve, kendine özgü konsepti ile kahveden zevk alan müşterilerinin beğenisine hitap eden bir trend oluşturur. Türkiyede ilk defa yemeksepeti.com ile anlaşmalı olup sıcak/soğuk kahve paket servis hizmeti vermektedir. Doğuran Konsept Ayaküstü Kahve yatırımcısına konsepte uygun olarak servisin öncesinde, yanında ve sonrasında eklenebilir ürün çeşitliliğini desteklemektedir. HEDEFLERİMİZ Ayaküstü Kahve stratejik ortaklıkları ürün zenginliği lokasyon hassasiyeti kaliteli iş gücü marketinge verdiği önem ve finans gücüyle kahve sektöründeki farkını ortaya koymaktadır. Ayaküstü Kahve kahveden zevk alan tüketicilerin kalite ve standartlardan uzak ve yabancı işletmelerin sağlayamadığı sıcaklığı sunmaktadır. Ayaküstü kahve 2017 yılı sonuna kadar 50 noktaya ulaşmayı ve ciro anlamında %433 büyüme hedeflemektedir. Bu oran şubelerin kar marjıyla doğru orantılıdır.
Bayilik Verilecek İller: Yurt içi ve Yurt dışı Tüm Bölgeler
Yatırım Maaliyeti:  50.000 Türk Lirası
Ortalama Kar Marjı:  %300 - %1000
Reklam Katılım Ücretleri:  %3
Gelirden Pay: %3
Ek Hususlar:  VİZYON ve Misyon Profesyonel yönetim ilkelerini benimsemiş, ciro açısından en büyük yerli butik kahve zinciri olmak Kazandıran konseptimizle sektörde referans haline gelmek. Yerli kahve markası kimliğiyle kahveden zevk alan tüketicilerin kahve içme alışkanlıklarını katkımaddesiz ürünlerle tatmin etmek. Konsepti, 3. Nesil Kahvesi, katkımaddesiz / detox ürünleri ve her gün gelişen ürün gamıyla fark yaratan bir hizmet vermek. Marka Hedefimiz Son tüketicilerin alışkanlıklarını gözeterek sürekliliği yakalamış, sürekli gelişimi (KAİZEN) ilke haline getirmiş aranan ve vazgeçilmez bir marka olmak.
İlgili Kişi: Murat Öz
Adres:  Kıbrıs Şehitleri Caddesi No: 134/1-D Alsancak / İzmir
Telefon: 0 (536) 473 6023
Faks:  -
Web Sitesi:  http://www.ayakustukahve.com