Çiğköfte Gen Tr
Çiğköfte Gen Tr
Sektör:  Gıda
Kuruluş Yılı:  2008
Toplam Çalışan Sayısı :  18
Merkez Ülke:  Türkiye
Şube Sayısı:  72
Fİrma Tanıtımı : www.cigkofte.gen.tr adresinden vereceğiniz çiğ köfte siparişleri günlük olarak üretilip, günlük olarak sevk edilir. Taptaze çiğ köfte kapınızda. 256 Bit güvenlikli sanal mağazadan vereceğiniz siparişler aynı gün kargoda. Kredi kartı veya Havale/EFT seçenekleri ile. Çiğ köftenin kilosu 5 TL. Bir çiğ köfte dükkanından 25 TL-30 TL ye alacağınız etsiz çiğ köfte üreticiden direkt kapınıza teslim şekilde sadece 5 TL. www.cigkofte.gen.tr Üretimden direkt sevkiyat. Vakumlu ambalajlarla buz aküleriyle kapınıza teslim ürünler.Türkiye geneli çiğ köfte siparişi verebileceğiniz sanal mağaza. Çiğ köfteler günlük olarak ISO 9001 ve ISO 22000 onaylı tesiste üretilip paketlenir. Siparişler saat 16:00 civarında kargoya teslim edilir. Buz aküleri destekli olarak çiğ köfteler vakumlu ambalajlarla kargoya teslim edilir. MNG ve Sürat Kargo ile gönderiler adrese teslim olarak gönderilir. Kargolar ücretsizdir. Kargoya ücret ödemezsiniz. Etsiz çiğ köfteler size ulaştığında paketinde açılıp yenilecek şekilde hazırdır. Herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Etsiz çiğ köftelerimiz Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylı tesisimizde Kimya Mühendisi ve Kimyager kontrolünde üretilmekte ve hijyenik şartlarda paketlenmektedir. Üretimden direkt olarak gönderildiği için bayi fiyatlarından ürünü satın almış olursunuz. Dilerseniz çiğ köftenin yanında lavaş ve sos siparişi de verebilirsiniz. Çiğ köftelerimizde kullandığımıza baharat ve bulgur Türkiye‘nin önde gelen firmalarından tedarik edilmektedir. Kaliteyi ucuza alın. Üretimden tüketime aracısız etsiz çiğ köfte siparişi verin.
Bayilik Şartları:  Kurulum için çiğ köfte Bayi Kurulum Paketlerinden biri alınmalıdır. Ana cadde veya işlek bir dükkan tercih nedenidir. İşletmeci kendi işinin başında olmalıdır.
Bayilik Paketinin İçeriği:  BÜYÜK PAKET – 4900 TL Çiğ Köfte Dolabı (Soğutuculu) Çalışma Tezgahı (1,5 metre) Camlı Banko (1,5 metre) Masa (2 Adet) Sandalye (6 Adet) – Tabela – Işıklı (3 metrekare) Cam Görselleri (3 Adet) Dükkan içi görsel Pano (5 Adet) Streç Eldiven (5 Adet) Çiğ Köfte Tepsisi Sos Kabı (5 Adet) Nar Ekşili Sos (5 Adet x 1,5 Litre) Lavaş (400 Adet) 200 Kg Çiğ Köfte HEDİYE!
Bayilik Verilecek İller: Tüm Türkiye
Yatırım Maaliyeti:  6000
Ortalama Kar Marjı:  %100
Reklam Katılım Ücretleri:  Yok
Gelirden Pay: Yok
Ek Hususlar:  Bayi Kurulum paketleri 9 Taksitle 3-4 gün içerisindekurulum
İlgili Kişi: Hakan Demirtaş
Adres:  Atatürk mah. Güler sok. No:2/45 Ümraniye İstanbul
Telefon: 05370103858
Faks:  
Web Sitesi:  www.cigkofte.gen.tr