DXN
DXN
Sektör:  İçecek
Kuruluş Yılı:  2015
Toplam Çalışan Sayısı :  65
Merkez Ülke:  MALEZYA
Şube Sayısı:  170
Fİrma Tanıtımı : Malezyanın en büyük Ganoderma Mantarı Üreticisi Dxn dir. dünyanın 25. büyük Network Marketing firması Dxn dir. Sirketimizin üretim ve faaliyet alanları : Sağlıklı gıdalar ve gıda takvileri. Sıcak ve soğuk ieçecekler. Kişisel bakım ürünleri. Kozmetik ürünleri.
Bayilik Şartları:   Aşağıda istenen bütün şartlar için şirketimiz ücretsiz eğitimler verecektir. - Bayi olabilmek için en az 18 yaşında olmak gereklidir. - Eğitime açık. - Yeniliklere ayak uydurabilen. - Sosyal yapıya sahip. - Organizasyon ve satış ağı kurabilecek. - Bayi ağı kurabilecek. - Liderlik vasıflarını olan yada bu vasıflarını geliştirmek isteyen - Satış yeteneği olan yada yeteneğini geliştirmek isteyen - Hedefleri olan ve bu hedefleri için gelişmeyi ve ilerlemeyi seven.
Bayilik Paketinin İçeriği:  Bayilik için herhangi bir maddi şart yoktur. Sermaye gerektirmez.
Bayilik Verilecek İller: Türkiyenin bütün illerine ve ilçelerine bayilikler verilecektir.
Yatırım Maaliyeti:  ----
Ortalama Kar Marjı:  % 25- % 50
Reklam Katılım Ücretleri:  YOKTUR
Gelirden Pay: Bayi kendi satışkarından elde ettiği kar haricinde Şirketin Karından Pay Alır. Bayinin Kendisine Bağlı Satış ve Bayi Ağından Her Ay Pay Düzenli Alır.
Ek Hususlar:  Marketing Planı eğitmlerde öğretilecektir. ( Bayinin Alt Bayilerinden ve Satış Ağından Alacağı Kar Payları )
İlgili Kişi: dxnbilgi
Adres:  Kadıköy İstanbul
Telefon: 0 544 218 11 83
Faks:  0 544 218 11 83
Web Sitesi:  www.dxnbilgi.com