İxora
İxora
Sektör:  Kozmetik
Kuruluş Yılı:  2000
Toplam Çalışan Sayısı :  50
Merkez Ülke:  Türkiye
Şube Sayısı:  400
Fİrma Tanıtımı : Kozmetik sektöründe nitelikli ürün kalitesini üstün hizmet anlayışı ile sunmak üzere 2000 yılında kurulan Espaş Kozmetik, ixora markasını tüketicinin beğenisine sundu. Espaş Kozmetik Türkiye ve Dünyada yaygın bayi ağı ve mağaza zincirleri ile sektörde adından sıkça söz edilen ve tüketicinin tercih ettiği önemli bir marka konumundadır. “Kaliteli ürün kaliteli hammaddeden üretilir” prensibini hedef edinen Espaş Kozmetik hammadde alımında dünyanın en büyük tedarikçileri ile çalışmaktadır. Espaş Kozmetik ürünleri Avrupa Birliği standartlarına uygunluğu kanıtlanmış, Avrupa Birliği yerleşik laboratuvarları tarafından incelenmiş ve onay almıştır. Geleceğin trendlerini bugünden takip eden ve ürün gamından müşteri sunumuna kadar her aşamayı modern bir vizyon ile organize eden Espaş Kozmetik, özellikle ürün çeşitliliği konusunda bir çok yeniliğe imza atmıştır. Espaş Kozmetik üretim parkurunu yeni yatırımlarla her geçen gün güçlendirmekte, üretimini tam otomatik makinelerde el değmeden gerçekleştirmektedir. Kozmetik üreticilerinin uymak zorunda olduğu GMP (İyi Üretim Uygulamaları) şartlarına uygun üretim yapan Espaş Kozmetik’te, hammaddenin fabrikaya girişinden, ürünün tüketiciye sunulmasına kadar geçen süreç adım adım kontrol edilmekte, böylece yüksek kalitede ürün ve hizmet sağlanmaktadır. 2008 yılı itibari ile satışlarını internet ortamına da taşımıştır. Amacımız değerli müşterilerimizin istekleri ile yakından ilgilenmek, en hızlı ve en güvenli şekilde siparişlerini onlara ulaştırmaktır. Bu amaçla www.bulsakalsak.com sitesini kurduk. Her geçen gün ixora mağaza sayısını artırrmaktadır. Yurtdışında Almanya, Hollanda, Fransa Rusya, Kazakistan, Ukrayna, Azerbaycan, Gürcistan Irak, Nijerya ve Çat ‘a ihracat yapmaktayız. Dünya genelinde 108 adet consept ixora mağazası ve 400’ün üzerinde satış noktasıyla sektöründe hızla yükselen Espaş Kozmetik, ürün kalitesi, çeşitliliği ve hizmet anlayışı ile dünya markaları arasında rekabetini sürdürmektedir.
Bayilik Şartları:  Bayilik Şartları detaylı bilgi için istanbul@ixoraparfum.com adresinden bilgi alabilirsiniz. Genel şartlarda ürün bedeli dışında ekstra bir ödeme alınmamaktadır. Dükkan kapasitesine göre 20.000TL den başlayan ürün alımı ile bayilik vermekteyiz. Kar marjı %70 civarındadır. İşletme esaslarına, konumuna ve sunumuna bağlı olmak kaydı ile ortalama 30.000 ila 60.000 TL arasında ciro elde edilmektedir. Bayilik detay bilgileri ve sağlanan imkanlar. Konum ve anlaşma şartlarına göre belirlenmektedir.
Bayilik Paketinin İçeriği:  Bayilik Paketi Temel Bayilik Paketi; Ürünleri içermektedir. İleri Seviye Bayilik; Royalty hakkını ve Bölge Temsil Hakklarını, İhracat Marka haklarını içerebilmektedir.
Bayilik Verilecek İller: Tüm Türkiye
Yatırım Maaliyeti:  30000
Ortalama Kar Marjı:  %70
Reklam Katılım Ücretleri:  0
Gelirden Pay: 0
Ek Hususlar:  Yok
İlgili Kişi: Emre Cengiz
Adres:  Cemal Sahir Sok. No:29/42 Polat İş Merkezi Mecidiyeköy - Şişli Espaş Kozmetik
Telefon: 02122725310
Faks:  02122725315
Web Sitesi:  www.ixoraparfum.com