Doğal Arıtma Sistemleri
Doğal Arıtma Sistemleri
Sektör:  Yapı Malzemesi
Kuruluş Yılı:  2003
Toplam Çalışan Sayısı :  6
Merkez Ülke:  Türkiye
Şube Sayısı:  1
Fİrma Tanıtımı : Tesisata monte edilen kireç önleyici ve çözücü alet üretimi gerçekleştiriyoruz. Ürünümüz boyler sistemlerden fabrikalara, hotellerden hastanelere, hatta daire ve yazlıklardan çamaşır ve bulaşık makinelerine kadar suyun kullanıldığı her noktada kireçlenmeye karşı en uygun çözümü sunmaktadır. Türkiye‘nin tüm illerinde satış ağımızı geliştirerek yaratacağımız bu değeri birlikte paylaşmayı istiyoruz.
Bayilik Şartları:  2000 TL değerinde ürün stoklaması (yıllık çek karşılığı), bayilik sözleşmesi. Özellikle su arıtma, beyaz eşya servis, tesisat bakım onarım, kombi ve boyler teknik servisleri, fabrika bakım servisleri ile en az 5 saha satış çalışanına sahip işletmeler.
Bayilik Paketinin İçeriği:  İlk adımda 2000 TL değerinde ürün stoğu, broşür ve katalog içerikleri, resmi bayilik belgesi, eğitim kitapçığı.
Bayilik Verilecek İller: Tüm Türkiye
Yatırım Maaliyeti:  2000 TL
Ortalama Kar Marjı:  %65
Reklam Katılım Ücretleri:  1000 TL
Gelirden Pay: %65
Ek Hususlar:  Üretim tesisimizden edineceğiniz stokların satışının tamamlanmasının ardından yeni satınalma işlemleri nakden ödenerek yapılacaktır. 2000 TL değerinde stok ürün işletmenizde korunacaktır. Çekler sene sonunda yenilenecek ve stok durumuna göre faturalandırılacaktır.
İlgili Kişi: Eren Öztürk
Adres:  Yeni Sanayi Sit. 19. Sok. No:14/A Karesi Balıkesir
Telefon: 0266 246 4473
Faks:  0266 246 0993
Web Sitesi:  www.dogalsu.com.tr