BERAT OĞUR
BERAT OĞUR
Sektör:  Emlak
Kuruluş Yılı:  2002
Toplam Çalışan Sayısı :  5
Merkez Ülke:  TÜRKİYE
Şube Sayısı:  1
Fİrma Tanıtımı : Yüzde Yüz Yerli ve Kurumsal Bir Firmayız. Misyonumuz ; Emlak Sektöründe Hizmet verirken,prensiplerine bağlı etik değerleri olan bir kurum olmaktır. Vizyonumuz ; Yeniliğe açık ,güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktır.
Bayilik Şartları:  Bizden Franchise Almanın Avantajları: Mobil Uyumlu Web Sitemizle Gelişmiş Emlak Sistemi sunuyoruz. Müşterilerinizin bilgilerini tutabileceğiniz Online Emlak Programı sunuyoruz. Satış ,Kira , Hizmet ve Yer Gösterme Sözleşmelerini Online Emlak Sistemi üzerinden sizlere sunuyoruz. Başarısını kanıtlamış, kendine özgü teknik ve yöntemleri olan bir işletmenin belirli bir sistem alt yapısından yararlanarak sadece kendi işinize odaklanarak, birçok işletme faaliyetinin bir markanın garantisi ve kalitesi ile sağlanması size hem zaman hem de enerji kazandıracaktır. Böylelikle sadece kendi işinize odaklanacak ve hızlı bir büyüme sağlayacaksınız.
Bayilik Paketinin İçeriği:  BERAT OĞUR Türkiye Geneline Temsilcilik Veriyor BERAT OĞUR Türkiye www.beratogur.com Mobil Uyumlu Web Sitesiyle Geliştirdiği Alt Yapısıyla Emlak Gayrimenkul İşini Bilen Yada Bilmeyen Herkesin Rahatlıkla Kullanabileceği Bir Alt Yapı Sunuyor. 2 farklı franchise paketi hazırlamıştır. Ofis Franchise sözleşmelerini Maximum 2 yıllığına Veriyor. Dijital Franchise Sözleşmelerini Maximum 1 Yıllığına Veriyor. Ofis Franchise Bedeli 2 Yıllık İçinBe 2.400 TL. + KDV Dijital Franchise Bedeli 1 Yıllık İçin 600 TL. + KDV Kardan Pay Yok , Cirodan Pay Yok , Aidat Yok
Bayilik Verilecek İller: TÜRKİYE NİN HER İLİ VE İLÇESİNE BAYİLİKLER VERİLECEKTİR.
Yatırım Maaliyeti:  600 TL
Ortalama Kar Marjı:  3.000 TL
Reklam Katılım Ücretleri:  YOK
Gelirden Pay: YOK
Ek Hususlar:  600 TL + KDV İLE BERAT OĞUR OFİSİ OLACAKSINIZ. DİZ ÜSTÜ BİLGİSAYAR + AKILLI TELEFON YADA TABLET İLE OFİSİNİZ OLACAK KÜÇÜK PARALARLA BÜYÜK YATIRIMLAR İÇİN GEÇ KALMADAN UYGUN KOŞULLARLA BAYİLİK ALMA ŞANSINI KAÇIRMAYIN.
İlgili Kişi: BERAT OĞUR
Adres:  İSTANBUL
Telefon: 05334684856
Faks:  -
Web Sitesi:  www.beratogur.com