HOTBUT
HOTBUT
Sektör:  Fast food
Kuruluş Yılı:  2013
Toplam Çalışan Sayısı :  
Merkez Ülke:  Türkiye
Şube Sayısı:  
Fİrma Tanıtımı : Hotbut Fasfood Sektöründe Pane kaplı çıtır tavuk ürünleri ile bayilik vermektedir. Firma 2013 yılında kurulmuş ve 2 bayisi bulunmaktadır. Hotbut bayilik yatırımı 40-70 bin Tl arasında değişmektedir. Bayilerine Eğitim, Pazarlama, Yer seçimi, Reklam desteği ve Pazarlama konusunda destekler veren firmanın Franchise sorumlusu Uğur Orhan İşler’dir.
Bayilik Şartları:  HOTBUT, tamamı Türk yatırımcısı ve sermayesi ile kurulan, damak tadını geliştirerek birbirinden nefis soslarını ve tavuklarıyla olan birleşimini zevk sahibi tüketicisine sunan bir Türk markasıdır… Çıkılan yolda bayi kar odaklı çalışmayı ilke edinmiş firmamızla, yükselen değer ve markamızla geleceğe güvenle bakıyoruz. Piyasalardaki benzer ürünlerden farkını ilk etapta farkettiren ürünlerimiz sizlerinde desteği ile yüksek kar marjı oranlarıyla markalaşmaya doğru yol alıyor. Konsept çalışmalarımız ve örnek “Franchise” şube çalışmalarına, İstanbul piyasası başta olmak üzere tüm “TÜRKİYE” nazarında başlamış bulunuyoruz. HOTBUT ailesinde sizleride aramızda görmek bizlere mutluluk ve gurur verecektir.
Bayilik Paketinin İçeriği:  HOTBUT, tamamı Türk yatırımcısı ve sermayesi ile kurulan, damak tadını geliştirerek birbirinden nefis soslarını ve tavuklarıyla olan birleşimini zevk sahibi tüketicisine sunan bir Türk markasıdır… Çıkılan yolda bayi kar odaklı çalışmayı ilke edinmiş firmamızla, yükselen değer ve markamızla geleceğe güvenle bakıyoruz. Piyasalardaki benzer ürünlerden farkını ilk etapta farkettiren ürünlerimiz sizlerinde desteği ile yüksek kar marjı oranlarıyla markalaşmaya doğru yol alıyor. Konsept çalışmalarımız ve örnek “Franchise” şube çalışmalarına, İstanbul piyasası başta olmak üzere tüm “TÜRKİYE” nazarında başlamış bulunuyoruz. HOTBUT ailesinde sizleride aramızda görmek bizlere mutluluk ve gurur verecektir.
Bayilik Verilecek İller:
Yatırım Maaliyeti:  
Ortalama Kar Marjı:  
Reklam Katılım Ücretleri:  
Gelirden Pay:
Ek Hususlar:  
İlgili Kişi: Uğur Orhan İşler
Adres:  Mehmet Akif Mah. Davet sokak no-5 Çekmeköy-İstanbul
Telefon: 0532-559-58-19 ve 0216-540-62-18
Faks:  
Web Sitesi:  www.hotbut.com.tr