Meys Çiğköfte
Meys Çiğköfte
Sektör:  Fast food
Kuruluş Yılı:  2009
Toplam Çalışan Sayısı :  
Merkez Ülke:  Türkiye
Şube Sayısı:  4
Fİrma Tanıtımı : Damak tadını farklı bir anlayışla müşterilerine sunan Meys çiğköfte 2009 yılında Sultangazi’de hizmet vermeye başlamıştır. Kısa zamanda farklı şubeleriyle geniş kitlelere çiğ köfte lezzetini sunan firmamız, tamamen doğal ve eşine az rastlanır tadıyla Türkiye çapında öne çıkan, sektöründe 1 numara olan aday firmalardan biridir
Bayilik Şartları:  Meys çiğköfte olarak sektöründe kendi üretimiyle ürün portföyünü zenginleştiren, alanındaki tüm gelişme ve yeniliklere uyum sağlayan, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde gören, toplam kalite anlayışıyla; yapılanmasını değişen müşteri ihtiyaçlarına göre geliştirebilen lider bir firma olmaktır. Sadece bölgesel değil Ulusal alanda marka sahibi olabilmektir. Ürün çeşitlerimizi artırıp herkese ve her kesime ulaştırmayı sağlamaktır. Profilimizi yükselterek gerek personelimizle, gerek lezzetimizle zirvede kalmaktır.
Bayilik Paketinin İçeriği:  MEYS ÇİĞKÖFTE OLARAK İSTANBUL GENELİNDE HİZMET VERMEKTEYİZ SİZDE KALİTEYİ BİZİMLE TATMAK İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ AYRICA TÜRKİYE GENELİ ÜCRETSİZ BAYİLİK VERİLECEKTİR,TEŞEKKÜRLER. PERSONEL DESTEĞİ, EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ, FİNANSAL DESTEK.
Bayilik Verilecek İller:
Yatırım Maaliyeti:  ÜCRETSİZ
Ortalama Kar Marjı:  
Reklam Katılım Ücretleri:  
Gelirden Pay:
Ek Hususlar:  
İlgili Kişi: Mehmet Emin Yıldırım
Adres:  Barbaros hayrettin paşa mahallesi 1064 Sok taksim 1 no 6 Gazi Osman Paşa İstsnbul
Telefon: 0533 020 84 52
Faks:  
Web Sitesi:  www.meyscigkofte.com