Newdo Dondurma
Newdo Dondurma
Sektör:  Gıda
Kuruluş Yılı:  
Toplam Çalışan Sayısı :  
Merkez Ülke:  
Şube Sayısı:  
Fİrma Tanıtımı : Bu sistemde NEWDO satış standının ½’ si şirketimize kalan ½’ ise ortaklığa katılan kişi ya da firmaya aittir. Sistem’de belirtilen gelir ve giderin yarıya bölünmesi sistemiyle çalışır. Bu sistemde kurulan noktanın tüm sorumluluğu katılan kişi veya firmanındır.
Bayilik Şartları:   Stant (Newdo Car)1/2’si tarafımızdan karşılanır. Hammadde (Külah+Dondurma+Cup+Kaşık+Sos)1/2’si tarafımızdan karşılanır. Kıyafetin ise ½ ‘si tarafımızdan karşılanır. Stant kurulumu ve eğitimi tarafımızdan yapılır. Nokta ile ilgili yapılacak tanıtım ve reklamın ½ si tarafımızdan yapılır.
Bayilik Paketinin İçeriği:  Kurulacak noktada günlük satış garantisi verilir. Stant, hammadde, Kıyafet giderinin 1/2’sini öder. İşletme kendisi tarafından bizzat yapılır.(Eleman olmayacak)(Eleman olursa bu gider ortağa yansıtılmaz) Elde edilen karin ½’si NEWDO’ YA ödenir. Günlük rapor hazırlar ve fakslar. Standın bakımla ilgili tüm masrafları ona aittir. İşletme giderleri ortağa aittir.
Bayilik Verilecek İller:
Yatırım Maaliyeti:  
Ortalama Kar Marjı:  
Reklam Katılım Ücretleri:  
Gelirden Pay:
Ek Hususlar:  Diyelim ki siz Antalya’da bir plaj cafe sahibisiniz ve cafe önünde NEWDO satışı yapmanızda yasal olarak bir engel yoktur. Bu durumu bize belgeleyerek 12.500 TL+KDV ödeme yaparak bu ortaklığa katılıyorsunuz. Biz size NEWDO satış standını getirip kurarak çalışır vaziyette size teslim ediyoruz. Ve yine bir haftalık (satış taahhüdünüze göre )hammadde stoğunuda yine ½’sinin ödenmesi kaydıyla teslim ediyoruz. Bu aşamadan sonra satış taahhüdünüzün altında kalmamak kaydıyla, satışınıza başlıyorsunuz. Çünkü taahhüdünüz 300 adet diyelim, bu durumda günlük maliyetiniz 105.TL’dir. Satışınız ise 375.TL’dir.. Aradaki kar 270.TL’dir. İşte bu karın yarısı olan 135.TL NEWDO’ YA ödeyeceğiniz rakamdır. Her hafta sonu (Cuma günü)bu bedeli firmamıza havale ediyorsunuz. Eğer satış miktarınız taahhüdünüz üzerine çıkarsa yine kalan karın ½’si NEWDO’ YA haftalık ödeniyor. Ancak satış taahhüdünüz altında kalıyorsanız, yinede taahhüdünüz kadar ödemenin NEWDO’YA yapılması gerekiyor. Dolayısıyla satış taahhüdünüzü çok dikkatli hesaplamanız gerekiyor. Ayrıca dikkat etmeniz gereken bir başka noktada kurduğunuz noktanın çalışma süresinin tarafımıza bildirilmelidir.5 aydan daha kısa süreli noktalara ortaklık sistemi tavsiye edilmemektedir. Bu süre sonunda satış standının geriye teslimi, yâda bulunduğu yerde muhafaza edilmesi veya aynı bölgede başka bir nokta ya kaydırılması yapılacak görüşmeye göre belirlenmektedir. Örnek olarak aynı nokta bir dahaki sezonda tekrar işletmek isterseniz ve stant sağlam bir şekilde muhafaza edilebilecekse karşılıklı anlaşmak kaydıyla stant muhafaza altına alınarak bir dahaki sezona kullanılmak üzere kapalı bir yere alınır. Yâda satış taahhüdü yenilenerek başka bir noktada satışa devam edebilir.( Örneğin: Bir alışveriş merkezine konulabilir). Eğer nokta tamamen kapatılacaksa stant tüm masrafları karşılanarak ANKARA’DAKİ merkezimize sağlam olarak teslim edilir. Newdo Dondurma Ortaklık ve Bayilik Bu sistemde ortak olacak kişi veya şirketin gerekli görülecek teminat ve taahhütleri vermesi gerekmektedir. Bu taahhütler banka teminatı senet kefilliği gibi sistemler olabilir. Ortaklığın sona ermesi durumunda, alınan bedel 12 ay sonra iade edilir. Ortak olan kişi yada firma bu hakkını bir başkasına devretmek isterse NEWDO onayının alınması kaydıyla bu devir gerçekleştirilebilir.Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
İlgili Kişi:
Adres:  Yunus Emre Mah. 273/2 Sokak No : 1/1 İskenderun/HATAY
Telefon: 0 326 616 01 00
Faks:  
Web Sitesi:  www.newdosoftdondurma.com