Karınca Dayanıklı Tüketim Maddeleri Ltd.Şti
Karınca Dayanıklı Tüketim Maddeleri Ltd.Şti
Sektör:  Beyaz Eşya
Kuruluş Yılı:  1972
Toplam Çalışan Sayısı :  
Merkez Ülke:  Türkiye
Şube Sayısı:  35
Fİrma Tanıtımı : Firmamız Karınca Markası ile Kare fırın, davul fırın, katmer sacı, set üstü ocak, playt ısıtıcı, infrared ısıtıcı, tv sehpası, lcd sehpası, İnfrared ısıtıcı ayağı, çok amaçlı dolaplar, banyo dolapları, rezistans üretimi ve toptan pazarlamasını yapmaktadır. Ürünlerin il ve bölgeler bazıda satışı için internet üzerinden XML tabanlı satışı veya mağaza zincirleri ile sıcak satışı konusunda bayilikler vermektedir. Karınca Ev Aletleri Bayilik
Bayilik Şartları:  Ürün portföyümüzden sipariş listesi hazırlamanız yeterlidir.Sipariş miktarları ile doğru orantılı bağlantılı evrağı alınacaktır.
Bayilik Paketinin İçeriği:  Ürünlerimizin TSE garantisi olduğu için sağlam ve kaliteli ürün üretimi ve teslimatı söz konusudur. Franchising sistemi olmadığından bayilik destekleri maddi olarak düşünülmemiştir.
Bayilik Verilecek İller:
Yatırım Maaliyeti:  Yatırım maliyetleri sipariş vereceğiniz oranla ilgili olduğu için bütçenizi siz belirleyeceksiniz.
Ortalama Kar Marjı:  
Reklam Katılım Ücretleri:  
Gelirden Pay:
Ek Hususlar:  OKUYAZ ISI SİSTEMLERİ, 1980 yılında Recep Okuyaz tarafından kurulmuştur. Fabrikamızın ana üretim konusu metal boru kılıflı ısıtıcılar ve quartz cam tüplü ısıtıcılardır. Bunların yanında bakır plaka ve kaset ısıtıcıları, pleyt ısıtıcı ve buhar ünitesi üretilmektedir.Firmamız, daha kaliteli ve yüksek kapasite de üretim yapabilmek için 1992 yılında Akyurt Organize Sanayi Bölgesmde Merkez entegre tesislerini kurarak buradan hizmet vermeye başlamıştır. Metal boru kılıflı ısıtıcılar ile quartz ısıtıcılar konusunda uzmanlaşan firmamız 6.5`luk ve 8.5`luk tüp ısıtıcılar ile 6-20mm arası çapı olan quartz ısıtıcıları üretmektedir. Metal boru kılıflı ısıtıcı üretimi aylık 350.000 adet, quartz ısıtıcı üretimi ise yıllık 4.000.000 adettir. Küçük Ev Aletleri Bayilik Firmamız 2001 yılının 7. ayında ISO 9001 Kalite belgesini almıştır. Bunun yanında ulusal va uluslararası VDE, CE, CB, TSE sertifikalarına sahiptir. Kuruluşundan bugüne kadar sektöründe daima uzman ve deneyimli kadrosu ile hizmet vermiş olan firmamızın amacı; üreticiyle ortak çalışmaktır. Firmamız müşterilerinden, gelebilecek her türlü teklife sıcak bakmakta ve yeni projelere imza atmak için çalışmaktadır.
İlgili Kişi: Kasım Çalışkan
Adres:  Karpuzlu / 2 cadde No : 73 / 12 Siteler Altındağ Ankara
Telefon: 03123092027
Faks:  
Web Sitesi:  www.karinca1972.com