sanitek
sanitek
Sektör:  Yapı Malzemesi
Kuruluş Yılı:  2011
Toplam Çalışan Sayısı :  
Merkez Ülke:  
Şube Sayısı:  8
Fİrma Tanıtımı : Konsantre SANİTEK Temizlik Ürünleri, Türk Kimyagerleri tarafından formülize edilerek, yeşil kimya adı verilen, doğa dostu biyolojik hammaddelerden üretilmektedir. Yüksek kaliteli, konsantre SANİTEK temizlik ürünleri için Türkiye genelinde bölge korumalı bayilikler ve satış temsilcilikleri veriyoruz.
Bayilik Şartları:  İmalatçı firmadan direkt son kullanıcıya kaliteli ve konsantre ürün sunmanın rahatlığı içerisinde kendi çevrenizin, eşinizin dostunuzun temizlik ürünleri ihtiyaçlarını Konsantre SANİTEK Temizlik ürünleri ile siz karşılayabilirsiniz. Ayrıca çevrenizde bulunan okullar, kreşler, oteller, fabrikalar ve daha birçok temizlik ürünleri kullanan yerler hedef kitleniz olabilir. SANİTEK Temizlik ürünleri CE – ISO 9001, ulusal ve uluslar arası kalite belgelerine sahip, Avrupanın birçok yerine ihraç edilen göğsünüzü gere gere satabileceğiniz konsantre bir üründür. SANİTEK %100 Türk Sermayeli Ulusal Bir Üründür…
Bayilik Paketinin İçeriği:  Bölgesinde cevre sahibi ve ekip kurabilecek, Depo lu işletmesi olan, Ofis demirbaşlari tamamlayabilecek.
Bayilik Verilecek İller:
Yatırım Maaliyeti:  
Ortalama Kar Marjı:  
Reklam Katılım Ücretleri:  
Gelirden Pay:
Ek Hususlar:  PERSONEL DESTEĞİ, EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ.
İlgili Kişi: Hakan Eriden
Adres:  İkitelli sanayi bölgesi metal is sanayi sitesi 18.blok no 2 Başakşehir
Telefon: 0533 950 42 02 - 0533 950 42 02
Faks:  
Web Sitesi:  www.sanitek.com.tr