DR. WEBER
DR. WEBER
Sektör:  Oto Yıkama-Koruma
Kuruluş Yılı:  2011
Toplam Çalışan Sayısı :  
Merkez Ülke:  
Şube Sayısı:  15
Fİrma Tanıtımı : Dr.WEBER ürünleri ile oto bakım ürünlerinin Türkiye pazarında eksikliği duyulan değişmeyen yüksek kalite ve uygun fiyat hedefini yakalamış ürünler sunar. Oto yıkama ve kuaför hizmeti veren kuruluşların talep ettiği tüm ürünleri kapsayan geniş ürün yelpazesine sahiptir. %100 müşteri memnuniyetini yakalayan ürünleri tanıtım ve satış kolaylığı sağlar.
Bayilik Şartları:  Dr.WEBER kimya bilimini üstün Alman teknolojisi ile birleştirerek otomobillerin genel temizlik ile bakım ve korunmasında ihtiyaç duyulan güvenilir ,yüksek kaliteli ürünler geliştiren üretici bir firmadır. Ürünlerinde ,kullanıcıların, otomobillerin ve çevrenin korunmasını birinci öncelik sayar.Marka değerine inanan kullanıcılarımızla bilinçli tüketici profili oluşturmak misyonunu benimsemiştir. Ürün profilini oto bakım ve temizlik ürünleri oluşturmaktadır. Kullanıcılar ve müşteriler tarafından aranılan ve tercih edilen yüksek kaliteli ürünler sunar.
Bayilik Paketinin İçeriği:  GİRİŞİMCİLİK RUHUNUZU DESTEKLİYORUZ !!!!! 1-en az 50 adet satış noktası olan bölge belirlemişseniz ( oto yıkama istasyonları, petrol istasyonları, tır garajları vb..) 2- ürün tanıtımı ve satışı için gerekli bir aracınız varsa. 3- minimum stok alacak en az 5000 tl sermayeniz varsa.
Bayilik Verilecek İller: İL VE BÖLGE BAZINDA
Yatırım Maaliyeti:  
Ortalama Kar Marjı:  
Reklam Katılım Ücretleri:  
Gelirden Pay:
Ek Hususlar:  Dr.WEBER ürünleri ile oto bakım ürünlerinin Türkiye pazarında eksikliği duyulan değişmeyen yüksek kalite ve uygun fiyat hedefini yakalamış ürünler sunar. Oto yıkama ve kuaför hizmeti veren kuruluşların talep ettiği tüm ürünleri kapsayan geniş ürün yelpazesine sahiptir. %100 müşteri memnuniyetini yakalayan ürünleri tanıtım ve satış kolaylığı sağlar. 1-telefonla ön görüşme yapın 2-mail yoluyla isteğinizi yazılı olarak bildirin 3-size bayilik şartlarımızı daha detaylı anlatalım 4-bayilik sözleşmesi imzalanmasına bağlı olarak size eğitim ve tanıtım desteği verelim. Tüm diğer bayilerimizle yaptığımız sözleşmelerdeki şartlar dahilinde herhangi bir farklılık uygulamadan bir aile gibi düşünüyor ve Kazan/Kazandır mantığı ile hareket ediyoruz.
İlgili Kişi: GÖKHAN BEY
Adres:  ikitelli org.san.böl.dersan san.sit. s/1/c no:129 başakşehir istanbul
Telefon: 0532 781 42 81
Faks:  
Web Sitesi:  www.weberchem.com