Fruitflowers
Fruitflowers
Sektör:  Gıda
Kuruluş Yılı:  2012
Toplam Çalışan Sayısı :  40
Merkez Ülke:  Türkiye
Şube Sayısı:  9
Fİrma Tanıtımı : Fruitflowers.com.tr; 2012 yılında kurulan, Sepet Dolusu Lezzetler ile 365 gün sevdiklerinizin özel anlarını tatlandıran, renklendiren ve hediyelerinizin tüm Türkiye’ye gönderimini sağlayan e-ticaret girişimidir. Yenilebilen çiçek aranjmanlarında hiçbir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Tüm ürünler sipariş üzerine hazırlanıp, %100 doğal, taze ve sağlıklıdır.
Bayilik Şartları:  Siz de Türkiye‘de "online hediye gönderme" anlayışında "Sepet Dolusu Lezzetler" kategorisiyle büyük bir fark yaratarak çok hızlı markalaşan Fruitflowers‘ın kazanan zincirlerinden biri olabilirsiniz. Her şehre sadece 1 adet verilecek özel bayilik fırsatını kaçırmayın!
Bayilik Paketinin İçeriği:  Franchise yapısında sunulan: Web Site Web Yönetim Paneli Sipariş Oluşturma Yazılımı İşletme ve Üretim Eğitimi AR-GE Desteği Design Desteği Online Marketing Desteği İş Geliştirme Desteği Kurumsal Satış Oluşturma Desteği Satın Alma Desteği ERP Sistemin (stok takibi) Desteği Kesintisiz 7/24 Müşteri Hizmetleri Reklam kanalları (Merkez Tarafından Sağlanan): Adwords Reklamı Medyanet Network Display Adhood Network Display Facebook Reklamı Haber Sitelerde PR Metni Yerel Reklamlarında Destek
Bayilik Verilecek İller: Fruitflowers hizmet verdiği iller: İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Erzurum, Çorlu ve Tekirdağ. Fruitflowers’ın bayi ağı oluşturmayı hedeflenen iller: Kocaeli, Sakarya, Balıkesir, Eskişehir, Denizli, Aydın, Adana, Kayseri, Mersin, Malatya, Samsun, Trabzon, Diyarbakır, Van, Gaziantep, Şanlıurfa, Hatay, Konya
Yatırım Maaliyeti:  10000 dolardan başlıyor
Ortalama Kar Marjı:  minimum %150
Reklam Katılım Ücretleri:  0 tl
Gelirden Pay: merkezden sipariş ise %22; bayiye gelen siparişten %11
Ek Hususlar:  Fruitflowers, 2015 yılı sonuna kadar yurtiçindeki şube sayısını 30’a çıkartmayı, yurtdışında ise başta Almanya, İtalya, Rusya ve Türk Cumhuriyetleri olmakla beraber en az 5 şube açmayı hedefliyor. Bu noktada ciddi bir yetişmiş kadro, oturmuş karlı şubeleri Fruitflowers markasını daha büyük bir değere taşımak amacıyla Türkiye ve yurt dışındaki pazarlarda doğru iş ortağını istemektedir.
İlgili Kişi: Mahmut Atar
Adres:  Cumhuriyet mah Kartal cad no:77/3 Yakacık Kartal İstanbul
Telefon: 02164523003
Faks:  05416150177
Web Sitesi:  www.fruitflowers.com.tr