MUSTAFA ERDEM ORAN G UVE NLIK SISTEMLERI TICARETI
MUSTAFA ERDEM ORAN G UVE NLIK SISTEMLERI TICARETI
Sektör:  Elektrik - Elektronik
Kuruluş Yılı:  2014
Toplam Çalışan Sayısı :  1-10
Merkez Ülke:  TURKIYE
Şube Sayısı:  1
Fİrma Tanıtımı : Mart 2014’te kurulmuş işletmemiz henüz Yönetim Ofisi, Satış Sonrası Hizmetlerine Yönelik Teknik Servis Birimi, Depolama Olanakları ve Yükleme Alanlarına sahip bir ticaret işletmesi yapı ve görünümündedir. SCANMASTER Marka Metal Dedektörlerinin Ana İthalatçısı ve TS 13429 Kapsamında Satış Sonrası Servis Hizmetlerinden Sorumlu Teknik Servis Merkezidir.
Bayilik Şartları:  Elektronik Güvenlik Sistemleri Satış, Montaj, Teknik Servis Ya da Danışmanlık Hizmetleri Konusunda faaliyet gösteren İnşaat, Taahhüt, Ticaret firmaları, Yurt Dışı Müteahhitlik Hizm etleri Gerçekleştiren Firmalar, Yurt Dışında Ofisi Bulunan Türk İhracatçılar ya da Elektronik Satış Sitesi sahipleri bayilik için başvurabilirler.
Bayilik Paketinin İçeriği:  Lütfen irtibat kurunuz. Faaliyetinize uygun muhtelif başlangıç paketlerimizden b irisi önerilecektir.
Bayilik Verilecek İller: Türkiye Genelinde Muhtelif illerde Bayilikler Tesis Edilecektir. Öncelikli iller; İstanbul / Ankara / Bursa / Adana / Gaziantep / Antalya / Trabzon / Samsun / Kayseri / Mersin / Erzurum / Diyarbakır / Van / Malatya / Aydın / Muğla K.K.T.C ve Diğer Ülkelerde Münhasıran Yetkili Temsilcilikler Oluşturulacaktır.
Yatırım Maaliyeti:  3000
Ortalama Kar Marjı:  %30
Reklam Katılım Ücretleri:  İsteğe Bağlı
Gelirden Pay: Hayır
Ek Hususlar:  Başvuru esnasında bildirilecektir.
İlgili Kişi: Mustafa Erdem ORAN
Adres:  110/1 Sokak, No: 5/1, Kemalpaşa 35730, İZMİR TÜRKİYE www.scanmaster.com.tr www.metaldetectorcompany.com
Telefon: +90 232 382 9502
Faks:  +90 232 382 9502
Web Sitesi:  www.scanmaster.com.tr