DOORATA MEMBRAN KAPI
DOORATA MEMBRAN KAPI
Sektör:  Mobilya Dekorasyon
Kuruluş Yılı:  1999
Toplam Çalışan Sayısı :  130
Merkez Ülke:  Türkiye
Şube Sayısı:  14
Fİrma Tanıtımı : DoorATA MEMBRAN KAPI. Arya Uluslararası Yatırım ve Ticaret Ltd. Şti ile yine kendi ortaklığı olan PANGU International Cooperation Investment & Trading Ltd.- Hong Kong firmasının tescilli markasıdır. MEMBRAN KAPI imalatımız Çin de bulunan fabrikamızda 8mm HDF kullanılarak fırınlanmış ağaç serenlerle ve HDF kafes dolgu malzemesi ile üretilip 018 mm Antibakteriyel ve antikanserojen pvc ile kaplanmaktadır.
Bayilik Şartları:  Bayiilik şartlarımız Sadece İl bazında sektöre dair birikimi ve tecrübesi olan kuruluş ve işletmeler değerlendirilecektir.
Bayilik Paketinin İçeriği:  Sadece il bazında bayii ler oluşturulacak diğer illerden satış ve üretici tarafından doğrudan müşteriye satış kesinlikle yapılmayacaktır.
Bayilik Verilecek İller: Türkiye çapında münhal olan iller.
Yatırım Maaliyeti:  40-50 bin $
Ortalama Kar Marjı:  %40-50
Reklam Katılım Ücretleri:  alınmayacak
Gelirden Pay: alınmayacak
Ek Hususlar:  MEMBRAN KAPI imalatımız Çin de bulunan fabrikamızda 8mm HDF kullanılarak fırınlanmış ağaç serenlerle ve HDF kafes dolgu malzemesi ile üretilip 018 mm Antibakteriyel ve antikanserojen pvc ile kaplanmaktadır. Membran kapı kasalarımız Sandviç panel olup montaj kolaylığı için geçmeli sistem olarak imal edilmiştir. DoorAta Membran kapı sağlam ekonomik sınırsız renk ve modelde üretilmektedir.Kasa ve kanat ağırlığı 52 kg dır.Membran kapılarımız kasa ve kanat olarak ayrı ayrı ambalajlanmaktadır.
İlgili Kişi: Sencer Başaran
Adres:  FENER MAH.FENER CAD.CANSEVER AP.19-7 MURATPAŞA-ANTALYA
Telefon: 05325423042
Faks:  02423230283
Web Sitesi:  www.doorata.com