BEKBARS NT
BEKBARS  NT
Sektör:  Oto Yıkama-Koruma
Kuruluş Yılı:  2006
Toplam Çalışan Sayısı :  
Merkez Ülke:  Türkiye
Şube Sayısı:  
Fİrma Tanıtımı : Türkiye’nin ilk nano teknoloji firmalarından biri olan Bekbars NT 2006 yılında faaliyetlerine başladı. Kurulduğu ilk yıldan itibaren perakende ve toptan ürün satışlarında çoğunluğun tercih ettiği nano teknoloji firması oldu. Müşterilerimizin tercihleri ve gereksinimleri konusunda zengin bilgiler içeren veri tabanları sayesinde müşterilerimiz için en iyi ürünleri geliştiriyoruz. Ürün gelişimi konusunda dünyaya ve rakiplerimize önderlik ediyoruz. Daha yüksek kalite ve daha iyi hizmet için çalışmaya devam ediyoruz. BEKBARS NT www.bekbars.com
Bayilik Şartları:  BEKBARS NANO ARAÇ KORUMA SERVİS NOKTASI İÇİN YATIRIM MALİYETİ 1. En Düşük Kapalı Alan: 90m2 2. Yıkama yapılıyorsa koruma yapılacak alanın su gelmeyecek şekilde özenle oluşturulması 3. Uygulama merkezinin tarifinin kolay olması 4. Uygulama yapacak kişilere eğitim şartı 5. En düşük sözleşme, isim hakkı ve lisans süresi 5 yıl: Ücretsiz 6. En düşük ürün alım bedeli: 12.000 TL. Bayiin bölgesine ve hedef kitlesine uygun ürünlerden bayii ile birlikte oluşturulur. (Kredi kartına 4 taksit yapılır). Araç yıkama ürünü dâhil değildir. 7. Bayi’e özel yerel reklam, tabela, stant, broşür, poster, paspas, çıkartma, elbise, eğitim, iç mekân giydirmeleri, koku, kartvizit vb bayiin ihtiyacı olacak tüm profesyonel yazılı görsel iletişim araçları, : 12.000 TL (Tahmini ortalama tutardır. Mekân büyüklüğü ve bayi isteğine göre değişiklik gösterebilir. Kredi kartına 4 taksit yapılır). 8. Detaylı temizlik ve koruma yapmak için gerekli makine parkı Bekbars’ın kullanımını uygun gördüğü profesyonel makinelerden oluşur: 13.000 TL (Orijinal ürün fiyatlarıdır, satıcıları tarafından kredi kartına taksitlendirilir).  Yatırım için öngörülen toplam en düşük bütçe: 37.000 TL  Var olan ve çalışır vaziyetteki işletmeler için en düşük 12.000 TL ürün + 12.000 TL iletişim çalışmalarına ait olmak üzere toplam 24.000 liradır. Makine parkı hariç bütçe esas alınır. Fakat yetersiz veya eksik olan donanım işletme sahibi tarafından tamamlanır. İşletme iletişim çalışmalarının bazılarına gerek olmaksızın elindeki ürünleri uygulama yaparak bitirebileceğini yazılı sözleşmeyle bildirmesi halinde iletişim çalışmalarına ilişkin bedelle ilgili tekrar görüşülür. 9. Bayi elinde tükenen ürünü sipariş vererek rafına koymak zorundadır. 10. Zorunlu reklam bütçesi bayiliğin 2. senesinden itibaren başlar. Aylık en düşük 180 TL dir. Bütçenin tamamı Bayi için harcanır. 11. Bunun dışında işletmenin ve/veya koruma yapılacak yerin tadilat ve tamir işleri Bekbars’ın uygun gördüğü hale getirilmesi işletmeye aittir. KOSGEB girişimcilik belgesi olan yatırımcıya proje hazırlanmasında Ödeme koşulları ve sormak istediğiniz diğer konular için lütfen bize ulaşınız. Bayilik şartlarında sözlü olarak anlaşma sağlansa da ön görüşmenin merkezimizde yüz yüze yapılması istenebilir.
Bayilik Paketinin İçeriği:  BEKBARS AİLESİNE KATILMANIN AVANTAJLARI  Rakip koruma ürünlerinden tamamen farklı ve hırdavatçılarda bulunmayan Bekbars Nano Araç Koruma Servis Noktasına özel Alman menşei ürünler  Bölgede tek yetkili servis olarak merkeze gelen uygulama talepleri bayie yönlendirilir  Servis noktalarının talep doğrultusunda farklı sektörlerde uygulayacağı ve satış yapabileceği geniş ürün yelpazesi  Türkiye’nin var olan en eski nano teknoloji markası  Nano teknoloji ürünlerinde 7 yıllık tecrübe  Güvenilir ve kurumsal kimlik  Sürekli ürün gelişimi  Sınırsız ve sürekli destek  Servis noktalarına özel profesyonel şirketimiz tarafımızdan güncellenen ve değiştirilen web sayfası www.servis.bekbars.com  Görsellerinizin, videolarınızın, haberlerinizin yayınlanacağı Türkiye’nin en gözde nano teknoloji sayfaları www.bekbars.com, www.nanoteknoloji.tv, www.nanoteknolojinedir.com, www.nanonedir.com  Bekbars, şirketini ayakta tutabilmek için bayiin kâr oranını düşüren isim bedeli, lisans bedeli vb gerçek dışı bedeller talep etmez. Bayii yatırım maliyetini sadece kendine özel yapılan tanıtım ve ürün bedeli olarak öder! Şirket ortaklığı; Mali Müşavir, Bilgisayar Mühendisi, Halkla İlişkiler & Reklamcılık Uzmanı, Avukat, İktisat ve Mimar olan 6 üst düzey yöneticiden oluşmaktadır. Bekbars ailesine katılmanızdan mutluluk duyacağız. Lütfen soru sormaktan çekinmeyiniz.
Bayilik Verilecek İller:
Yatırım Maaliyeti:  37.00
Ortalama Kar Marjı:  %800
Reklam Katılım Ücretleri:  
Gelirden Pay: Alınmıyor
Ek Hususlar:  
İlgili Kişi: Engin Özmutlu
Adres:  Hançerli Mahallesi Yalı Cami Sokak No:3 SAMSUN
Telefon: 0362 432 97 01
Faks:  
Web Sitesi:  www.bekbars.com