SİMPAŞ SİGORTA ARACILIK HİZM.LTD.ŞTİ.
SİMPAŞ SİGORTA ARACILIK HİZM.LTD.ŞTİ.
Sektör:  Sigorta Hizmetleri
Kuruluş Yılı:  1976
Toplam Çalışan Sayısı :  110
Merkez Ülke:  TÜRKİYE
Şube Sayısı:  95
Fİrma Tanıtımı : 1976 yılından itibaren bugüne kadar sektörde yerini almakta olup, 1981 yılında kurumsal yapısı ile faaliyete geçmiş sigorta sektöründe güven ve çağdaş teknoloji ile hizmet kalitesini hep önde tutmuştur. Ev-İşyeri Yangın,Hırsızlık, Deprem, Kasko-Trafik - Nakliyat-İnşaat-Montaj – Sağlık,Hayat ve Bireysel Emeklilik sigortaları konusunda güven, istikrar ve kaliteli hizmetiyle köklü bir geçmişe dayanan bilgi ve deneyimlere sahiptir.
Bayilik Şartları:  SİMPAŞ SİGORTA; HAZİNE MÜSTEŞARLIĞININ 2010/31-34-35-36 SAYILI KARARNAMELERİNDE YER ALDIĞI TARZDA ŞUBE TESİS EDEREK, BULUNDUĞU BÖLGEDE BİRDEN FAZLA SİGORTA ŞİRKETİNİ TEMSİL ETTİRİP REKABETÇİLİK SINIRLARINI ZORLAYARAK RAKİPLERİYLE KOLAYLIKLA REKABET EDEBİLEN VE BU SAYEDE İMAJ VE FİYAT ALTERNATİFİ AÇISINDAN GÜÇLENEREK MEVCUT PORTFÖYÜNDEN DAHA FAZLA GELİR TEMİN EDECEK, SİGORTA ÜRÜNLERİNİN TANITIM, DANIŞMANLIK VE SATIŞINI YAPARAK, PORTFÖYÜNÜ TEMSİLCİLİĞİNİ YAPACAĞI 18 SİGORTA ŞİRKETİNİN İMKÂNLARIYLA GELİŞTİRİP KAZANCINI ARTIRACAK, ACENTELİĞİNDEN İSTEDİĞİ KAZANCI ELDE EDEMEYEN ACENTE SAHİPLERİ, SİGORTA ŞİRKETLERİNDE ÇALIŞMIŞ SATIŞ TEMSİLCİLERİ VE SİGORTA ACENTELİKLERİNDE ÇALIŞMIŞ MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ ARAMAKTADIR.
Bayilik Paketinin İçeriği:  
Bayilik Verilecek İller: İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ HER AN SİZE YAKIN BİR SİMPAŞ SİGORTA MUTLAKA VARDIR. HEDEFİMİZ 81 İL VE İLÇELERİ
Yatırım Maaliyeti:  İSTANBUL İÇİ 2.500.00 TL.KURULUŞ MASRAFI + 5.000.00 TL. TEMİNAT, İSTANBUL DIŞI 5.000.00 TL. KURULUŞ MASRAFI + 5.000.00 TL. TEMİNAT
Ortalama Kar Marjı:  GELİR VERGİSİ BİZE AİT OLMAK ÜZERE SİSTEM ÜZERİNDEN TAHAKKUK EDEN KOMİSYONUN BRANŞA GÖRE DEĞİŞMEK ÜZERE % 70‘İ veya 80‘İ KAMPANYALARDA % 100‘Ü VERİLMEKTEDİR.
Reklam Katılım Ücretleri:  YOK
Gelirden Pay: ÖDÜLLER....ÖDÜLLER....ÖDÜLLER....
Ek Hususlar:  ACENTELİĞİMİZİ DİĞER ACENTELİKLERDEN AYIRAN EN BÜYÜK ÖZELLİK ŞEFFAF BİR YAPI VE PAYLAŞIMCI BİR ZİHNİYET. LÜTFEN İNTERNET SİTEMİZDE YER ALAN ŞUBELERİMİZE AİT İLETİŞİM BİLGİLERİNDEN MEVCUT ŞUBELERİMİZİ ARAYARAK BİZİ BİZİMLE ÇALIŞANLARA SORUN.
İlgili Kişi: TEKİN BİRSEN
Adres:  MOLLA GÜRANİ MAH. ADNAN MENDERES VATAN BULVARI UĞUR APT. NO: 35/1 FATİH - İSTANBUL
Telefon: 0212 588 34 80 Pbx
Faks:  0212 632 50 42
Web Sitesi:  www.simpassigorta.com