CS NET GÜVENLİK -VEGA ORGANİZASYON
CS NET GÜVENLİK -VEGA ORGANİZASYON
Sektör:  Telekomünikasyon
Kuruluş Yılı:  2000
Toplam Çalışan Sayısı :  10
Merkez Ülke:  TÜRKİYE
Şube Sayısı:  5
Fİrma Tanıtımı : TÜRKİYE GENELİ ALT BAYİLİKLER VERİLECEKTİR. DEĞERLİ GİRİŞİMCİLER VE ÇÖZÜM ORTAKLARI Uluslar arası bir holdingin markası olan CS NET SAVUNMA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ Türkiye‘de bir atılım yaparak Sigortalı Güvenlik paketi oluşturuyor.CS NET 2008 yılında alarm ve elektronik güvenlik alanında faaliyet göstermek üzere İstanbul’da kurulmuştur. 2011 yılında Türkmenistan’ da yaklaşık 1.000 kamera ve 2 kontrol merkezli projeyi üstlendi.
Bayilik Şartları:  *En az 5 kişilik satış-pazarlama ekibinizin olması gerekmektedir. *Elektronik işi yapan işyerleri,Güvenlik Alarm ve Bilgisayar teknik servisleri,Müteahhit ve Mühendisler,Danışmanlık firmaları,Taşören firmalar dahil başvuru yapabilirler. *Bayilik müracaatında bulunan firma,kimlik fotokopisi ,Vergi Levhası,İmza sirküsü ve işyeri fotoğrafları ile birlikte müracatları kabul olacaktır. *Bayi adayları minimum 2 günlük eğitime katılabilirler. *Dönemsel kotayı geçen bayilerimiz Fransa,İspanya,Almanya,Maldivler tatilleri kazanma hakkını yakalayabilecektir.
Bayilik Paketinin İçeriği:   Türkiye genelinde; • 1 Dakikada 3 Ev hırsızlığı • 1 Dakikada 7 İş Yeri hırsızlığı • 1 Dakikada 250 Kalp krizi • 20 Dakikada 1 çocuk ev kazası yaşanmaktadır. Ama artık hiçbiri sorun değil.Ayda 49,90TL ödeyerek tüm güvenliği sağlıyoruz. 15 dakika anlaşma protokolü gereği İtfaiye,Polis,Jandarma,Ambulans,özel doktor tek bir tuşla ayağınıza geliyor.Hırsızlığı %100 önleyen sistemimiz Dünya‘da Tek...Ayrıca 10.000 TL lik Kasko-Sigortada hediye.Hemde herşey dahil 49,90TL
Bayilik Verilecek İller: Bodrum,İzmir,Aydın,Ankara,Samsun,Ordu,Trabzon
Yatırım Maaliyeti:  
Ortalama Kar Marjı:  aylık 1500-10.000 TL
Reklam Katılım Ücretleri:  
Gelirden Pay:
Ek Hususlar:  
İlgili Kişi: Volkan Özyurt
Adres:  Atatürk Cd.dalyan Gümrük İş Hanı Kat 5 No 524 Alsancak / İzmir, 35220 İzmir,
Telefon: 0546.930 55 56
Faks:  
Web Sitesi:  www.vegaorganizasyon.com