Need 4 Wax - Need For Wax - Need 4 Wash
Need 4 Wax - Need For Wax - Need 4 Wash
Sektör:  Oto Yıkama-Koruma
Kuruluş Yılı:  2006
Toplam Çalışan Sayısı :  6
Merkez Ülke:  Türkiye
Şube Sayısı:  2
Fİrma Tanıtımı : 2006 yılında kurulmuş olan Need 4 Wax Firmamız tam 6 senedir sizlere Kaliteyi %100 müşteri memnuniyetiyle altında sunmaktadır. Temizliğe ve titizliğe önem gösteren firmamız Araç Bakımında kendini teknolojinin üst noktası olan uzay çağı Nano ürün gruplarına geçerek hizmetinize devam etmektedir..
Bayilik Şartları:  N4W bayilerinin diğer firmalarda uygulanan aylık yada yıllık hizmet bedelleri, reklam bedelleri, cirodan kar, ürün alma kotası mecburiyeti yoktur.
Bayilik Paketinin İçeriği:  Bulunduğunuz bölge N4W bayiliğine uygun ise işyerinizin elektrik (trifaze), su, havalandırma, hava tesisatı, gider tesisatı, müşteri bekleme salonu, fayans, ve dekorasyon gibi alt yapı çalışmalarını N4W kurumsal şartlarında kendiniz yaptırırsınız. N4W bayiliğinin yürütülmesi için gerekli olan tüm ürünleri, makinaları, görsel tabelaları, reklam ve tanıtım malzemelerini bizlerden bir paket dahilinde temin edersiniz. Bu paket dahilinde sizlere İsim Hakkı, Ürün Eğitimi, Pazarlama Eğitimi, İnternet Yayını ve Danışmanlık hizmetini ücretsiz olarak vermekteyiz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki bayilik başlangıç paketini almanız ve sözleşme süresince eksilen ürünlerinizi bizlerden temin etmenizdir. Kurulumda paket dahilinde verilecek olan ürünler, malzemeler ve makinalar detayları ile aşağıda belirtilmiştir. Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder, sizler için hayırlı olmasını dileriz..
Bayilik Verilecek İller: Tüm Türkiye
Yatırım Maaliyeti:  20000
Ortalama Kar Marjı:  -
Reklam Katılım Ücretleri:  0
Gelirden Pay: 0
Ek Hususlar:  
İlgili Kişi: ERSOY AYDIN
Adres:  Kültür sok. Metroport avm b3 kat no:1 B.evler - istanbul
Telefon: 5354272929
Faks:  212 441 99 54
Web Sitesi:  www.need4wax.com