TULMED GYO & REAL ESTATE
TULMED GYO & REAL ESTATE
Sektör:  Emlak
Kuruluş Yılı:  2011
Toplam Çalışan Sayısı :  7
Merkez Ülke:  TÜRKİYE
Şube Sayısı:  4
Fİrma Tanıtımı : Eğer siz de emlak işinde fırsatları fark edip, mesleki bilgi ve deneyiminizi de kullanarak, size vereceğimiz ücretsiz reklam promosyonlarıyla çok kısa bir sürede kendi işinizi kurmak veya mevcut işletmenizi TULMED GYO & REAL ESTATE markası altında yapmak istiyorsanız ‘’ TULMED GYO & REAL ESTATE ‘’markasının pozitifliği ve Tulmed Sağlık hiz.iç ve dış ticaret iştiraki nin kurumsal gücü ile bir‘’ TULMED GYO & REAL ESTATE ‘’kurumsal logosu altında franchise ofisi sahibi olabilir ve bu kimlikle da
Bayilik Şartları:  Bayilik/Franchise Bilgileri Bayilik Türü : Franchise Bayilik Şartları : En az10 m2ofis ve girişimci ruhuna sahip Bayilik Paket İçeriği : e-posta ile bilğilendiriliyor Bayilik Verilecek Yerler : Tüm iller ve ilçelerde verilecektir. Yatırım Maliyeti : Normal olarak bölgeye ve yoğunluğa göre değişiyor fakat Kısa bir süre için marka kullanım hakkı bir sefere mahsuben 990 tl + kdv ve 3 ayda bir 150 tl dir , minimum bir yıllık acentelik/franchise veriliyor.(mail order formu ile kredi kartıyla ödeme yapabilme seçeneginide sunuyoruz). Kısa bir süre için; Franchise / bayi lik 990 tl + kdv Marka kullanım (giriş) bedeli ödeyerek herkes istediği bölgede bir ‘’ TULMED GYO & REAL ESTATE ‘’markalı Ofis açabilir.(Bölge korumacılığımız vardır). Franchising ,en az bir yıl sürelidir.Her bir ’’ TULMED GYO & REAL ESTATE ‘’ markalı Ofis bağımsız bir işletmedir.
Bayilik Paketinin İçeriği:  Ücretsiz tarafınıza verilecek reklam ekipmanları : **Ofis in kendi ismi bulunan roll up sunum(2 metrelik) ** 1000 adet El broşürü, **1000 adet Kartvizit **30 x 90 cm standart ölçümüzde cam ‘a yapışan tabelanız **Emlak ilan protalı emlakilanfree.com da ücretsiz kurumsal üyelik **15 ad. Satılık veya kiralık BRANDA AFİŞ Ücretsiz olarak ,franchise giriş bedeli yatırıldıktan sonra tarafınıza veriliyor.
Bayilik Verilecek İller: YURT GENELİ
Yatırım Maaliyeti:  990 TL + KDV
Ortalama Kar Marjı:  BAYİİ KENDİSİ BELİRLİYOR
Reklam Katılım Ücretleri:  YOK
Gelirden Pay: YOK
Ek Hususlar:  MARKA ALTINDA BERABER BÜYÜMEK OLMALIDIR.
İlgili Kişi: BELĞİN HANIM
Adres:  Beylikdüzü perlavista residance no 81
Telefon: 02128525268
Faks:  02128521940
Web Sitesi:  www.tulmedgyo-realestate.com