MalezyadaEgitim.com
MalezyadaEgitim.com
Sektör:  Eğitim Kurumları - Dershane
Kuruluş Yılı:  2007
Toplam Çalışan Sayısı :  8
Merkez Ülke:  Türkiye
Şube Sayısı:  3
Fİrma Tanıtımı : MalezyadaEgitim.com hem Malezya ve Türkiye‘de ofisleri ile Malezya-Türkiye arasında öğrencilere ve kurumlara yönelik danışmanlık sağlayan ve sektöründe lider konumdaki kurumdur. MalezyadaEgitim.com şu ana kadarki başarısını PAYLAŞARAK arttırmak, bünyesindeki kaliteli ve EKONOMİK hizmetlerini 5 senelik tecrübesi ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek için temsilcilikler vermeye başlamıştır.
Bayilik Şartları:  Bayilik öncelikle dershane, dil okulları ve seyahat acentaları olmak üzere tüm KURUM, BİREY ve ÖĞRENCİLERe açıktır. En az üniversite mezunu veya öğrencisi olanlar ve ingilizce bilenler tercih sebebidir.
Bayilik Paketinin İçeriği:  Bayilikler YÜKSEK PAYLAŞIM oranına sahip olup 3 kategoride sunulmaktadır: 1) Kurumsal Temsilcilikler (Dershaneler, Dil Okulları..) 2) Bireysel Temsilcilikler (Dershane ve okul öğretmenleri ve danışman hocalar başta olmak üzere) 3) Öğrenci Temsilcilikleri (Lise ve Üniversite Öğrencileri) Bayilik kapsamında sözleşme ile yasal yetki; temsilcilik rehberi ile gerekli bilgi; internet üzerinde isim ve iletişim bilgilerinin sunumu ile tanıtım desteği ve diğer her türlü yardım ve destek sağlanacaktır.
Bayilik Verilecek İller: TÜM TÜRKİYE
Yatırım Maaliyeti:  0
Ortalama Kar Marjı:  Ortalama Aylık 1,000 TL
Reklam Katılım Ücretleri:  0
Gelirden Pay: Yüzdelik Paylaşım
Ek Hususlar:  Temsilcilik Paylaşım Şeması kişi veya kurumların bu işi tek iş olarak yapmalarına fırsat verecek yapıdadır. Ancak part-time, boş vakit veya ek gelir vesilesi olarakda uygundur. Temsilciliğin yatırımı veya bağlayıcılığı olmaması itibarıyla "0" risklidir. ÖĞRENCİLER özellikle cesaretlendirilir. Temsilcilikler kurumumuza kazandırdıkları diğer temsilcilikler için ek gelir sağlarlar. Kriterleri tutan başarılı temsilciler yurtdışına eğitim amacıyla gönderilir.
İlgili Kişi: Özgür COŞKUNER
Adres:  Cemal Nadir CD, Çağın iş merkezi, No:34/206, Osmangazi, / Bursa 16000
Telefon: 054
Faks:  
Web Sitesi: