Makro Spor
Makro Spor
Sektör:  Spor & Spor Malz.
Kuruluş Yılı:  2006
Toplam Çalışan Sayısı :  4
Merkez Ülke:  Türkiye
Şube Sayısı:  10
Fİrma Tanıtımı : Her yaş grubuna hitap eden Hidrolik Fitness Ekipmanlarını bünyesinde bulunduran Makro Spor, sadece 30 dakikada tüm kas grubunu çalıştıran fitness ekipmanları ile etkin çözümler sunuyor. Sadece 50m2‘lik bir alanda konumlandırılan Hidrolik Fitness Ekipmanları aynı anda 20 kişinin aktiviteden faydalanmasına olanak tanıyor.
Bayilik Şartları:  Firmamızda sadece hidrolik fitness ekipmanları satışı yapılamaktadır. 20 İstasyondan oluşan ekipmaların satış fiyatı 17.000TL+KDV.‘dir.Firmamızdan satın alınan ürünler sonrası üye takip dökümanları, 1 haftalık eğitim programı (satış-pazarlama, hidrolik fitness eğitimi) hidrolik fitness egzersiz videosu, kalp atım/nabız tablosu, sistem için özel hazırlanan müzik cd. leri, 3 gün satış eğitimi ve satış kitapcığı, motivasyon posterleri temini gibi hizmetlerimizden ücretsiz faydalanabilirsiniz.
Bayilik Paketinin İçeriği:  20 istasyondan oluşan ekipman bedeli, üye takip dökümanları, 1 haftalık eğitim programı (satış-pazarlama, hidrolik fitness eğitimi) hidrolik fitness egzersiz videosu, kalp atım/nabız tablosu, sistem için özel hazırlanan müzik cd. leri, 3 gün Satış eğitimi ve satış kitapcığı, motivasyon posterleri temini gibi hizmetlerimizden ücretsiz faydalanabilirsiniz. Şubenizin açılış sürecinde ve devamında markalaşmak adına yürüteceğiniz tüm faaliyetlerde Kurumsal Hizmet Danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.
Bayilik Verilecek İller: Tüm Türkiye
Yatırım Maaliyeti:  YOK
Ortalama Kar Marjı:  3.500TL ve üzeri (lokasyona göre değişkenlik gösterir.)
Reklam Katılım Ücretleri:  YOK
Gelirden Pay: YOK
Ek Hususlar:  
İlgili Kişi: KORAY GÜRKAN
Adres:  Rıhtım Cad. Derya İş Merkezi A Blok No:27 Kadıköy-İSTANBUL
Telefon: 0216 450 18 18
Faks:  0216 450 18 18
Web Sitesi:  http://www.hidrolikfitness.com