SEVVA NATURAL
SEVVA NATURAL
Sektör:  Kozmetik
Kuruluş Yılı:  2008
Toplam Çalışan Sayısı :  18
Merkez Ülke:  TÜRKİYE
Şube Sayısı:  14
Fİrma Tanıtımı : SEVVA NATURAL 2008 YILINDA KURULMUŞTUR.TÜRKİYE DE İLK VE TEK OLAN BAL KREMİNİ VE AĞRI KREMİNİ SAĞLIK BAKANLIĞI İZNİYLE ÜRETİP BAYİLİK KANALIYLA PİYASAYA SÜRMEKTEDİR. TAMAMEN DOĞAL,İSMİNİ BİLDİĞİMİZ,ETKİSİNDEN HABERDAR OLDUĞUMUZ MADDELERDEN OLUŞAN KREMLERİMİZİN HİÇBİR YAN ETKİSİ GÖRÜLMEMİŞTİR.
Bayilik Şartları:  DÜŞÜK YATIRIMLA KISA SÜREDE YÜKSEK KAR ETMEK İSTEYEN GÜZELLİK ÜRÜNLERİ SATIŞINDA KENDİSİNE GÜVENEN SATIŞI KENDİNE MESLEK EDİNMİŞ KENDİNİ GELİŞTİREBİLECEK SATIŞ SAHASI GENİŞ ÜRÜNÜMÜZÜ TÜKETİCİYE SUNABİLECEK BAYİLER ARIYORUZ.
Bayilik Paketinin İçeriği:  Doğal Kozmetik Malzemeleri. Ağrı Kremi(Romatizmal ağrılarda,burkulmalarda,kasılmalarda,spor sonrası oluşan sızılarda,oturarak ve ayakta çalışanlarda oluşan ağrılarda kullanılır) Doğal baldan üretilmiş Güzellik kremimiz BAL KREMİ(yaşlanma belirtilerini geciktirmede,çatlamış el ve ayaklarda,tahriş ve deforme olmuş ciltlerde kullanılır) ORGANİK BAL KREM SAYESİNDE İKİ ETKİYİ TEK BİR ÜRÜNLE GÖRECEKSİNİZ.HEM YAŞLANMA BELİRTİLERİNİ GECİKTİRECEK HEM DE TAHRİŞ OLMUŞ CİLDİNİZİ YENİLEYECEK. Ürünlerimizi çeşitli şehirlerde satacak bayiler arıyoruz. bize ulaşın görüşelim.
Bayilik Verilecek İller: TÜM TÜRKİYE
Yatırım Maaliyeti:  500 TL
Ortalama Kar Marjı:  %50
Reklam Katılım Ücretleri:  YOK
Gelirden Pay: YOK
Ek Hususlar:  
İlgili Kişi: ERDAL AYDENİZ
Adres:  İSTOÇ/ISTANBUL
Telefon: 0212 659 86 98
Faks:  0212 659 86 98
Web Sitesi:  www.sevvakremleri.com