Anatomy Perfumum
Anatomy Perfumum
Sektör:  Kozmetik
Kuruluş Yılı:  
Toplam Çalışan Sayısı :  
Merkez Ülke:  
Şube Sayısı:  
Fİrma Tanıtımı : Anatomy Perfumum 2004 yılından beri siz saygıdeğer müşterilerimize sağlıklı ve naturel ürünler sunmaktadır.Versiyon parfüm sektöründe kendine yer edinmiş olup kaliteli ürünleri ve alanında eğitimli, profesyonel çalısanlarıyla hizmet vermektedir.Teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak gelişen sektörde her geçen gün kalitesini belli etmektedir. Sağlık Bakanlığı izinli parfümlerimiz hijyen ve kaliteden ödün vermeden ithal esansları ile uzmanlar tarafından tam donanımlı laboratuarlarda kontrollü çalışılarak satışa sunulmaktadır. Anatomy Perfumum‘un hedefi ürün kalitesini bozmadan ürün yelpazesini geliştirerek müsterileri ile olusturdugu olumlu ilişkiyi daha da ilerletmek müşteri memnuniyetini saglamaktır. Ayrıca İç ve dış payasa da açık parfüm pazar payını üst seviyelere çıkartmaktır. Anatomy Perfumum bir Duygun Kozmetik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruluşudur.
Bayilik Şartları:  Bayilik istenilen bölgede iyi bir cadde sokak veya AVM‘de bulunan uygun bir mağaza, aynı bölgede başka bir ANATOMY PERFUMUM bayisinin bulunmaması ve iş ortaklığı kurulabilecek nitelikte girişimci bir birey olmanız bayilik için aranan ilk şartlardır.
Bayilik Paketinin İçeriği:  1. Bayilerimizden marka bedeli alınmayacaktır. 2. Bayilerimizin işlek cadde üzerinde bulunması en temel şartlarımızdan birisidir. 3. Arzu edilmesi durumunda işimizle ilgili gerekli donanımlara sahip satış uzmanı arkadaşlarla iki iş günü satış desteğini ücretsiz olarak veriyoruz.
Bayilik Verilecek İller: Türkiye
Yatırım Maaliyeti:  Marka için ekstra bedel alınmayacaktır
Ortalama Kar Marjı:  
Reklam Katılım Ücretleri:  
Gelirden Pay:
Ek Hususlar:  
İlgili Kişi:
Adres:  Perpa Tic. Mrk. A Blok 8. Kat. No. 848 Okmeydanı - Şişli - İstanbul
Telefon: (0 212) 210 01 53 - 210 31 56
Faks:  
Web Sitesi:  http://www.anatomyperfumum.com/