PANDA NANO TEKNOLOJİ
PANDA NANO TEKNOLOJİ
Sektör:  Oto Yıkama-Koruma
Kuruluş Yılı:  
Toplam Çalışan Sayısı :  
Merkez Ülke:  
Şube Sayısı:  
Fİrma Tanıtımı : NANO TEKNOLOJİ UYUMLU ÜRÜNLER TEK KULLANIMLIK OLARAK,UYGUN FİAT CAZİBELİ HALDE OLMASINDAN DOLAYI PAZAR PAYI ÇOK FAZLADIR.PAREKENDE OLARAK 1 LİRADAN ALICI BULMASI ÜRÜNLERİN SATIŞINI SON DERECE KOLAYLAŞTIRDIĞI GİBİ SİZ BAYİLERİMİZEDE % 300 VE ÜZERİ KAZANÇ(kar)SAĞLAMAKTADIR.İŞTE BİZ HERZAMAN DİYORUZ Kİ,EN AZ % 100 VE ÜZERİ KAZANÇ ELDE EDEBİLİRSİNİZ.Kİ BU ÜRÜNLERİMİZ BUĞU-TOZ KORUMA ÖZELLİKLİ KULLANILAN BÖLGEDE % 85 ETKİ YAPMAKTADIR.HATTA ÖZEL BASKILI SİPARİŞLER DE ALACAKSINIZ.BİZ SİZLERİN BÜTÇE İMKANLARINIZ ÖLÇÜSÜNDE SİZE KAZANÇ KAPISI AÇIYORUZ.BELİRTTİĞİMİZ GİBİ ÜRÜNLERİMİZ TEK KULLANIMLIK OLMASI SEBEBİ İLE ÜRÜNLERİMİZ SON DERECE KULLANIŞLI VE SATIŞI İLE KAZANCI İLE SON DERECE PRATİKDİR.% 300 KAZANÇ KAPISI BİZDEN KARAR SİZDEN...SAYGILARIMIZLA...6-8 KUTULUK ÜRÜN PAKETİMİZDEN FAYDALANARAK BAŞLANGIÇ YAPABİLİRSİNİZ...
Bayilik Şartları:  satış şekli ve fırsatları ürünümüz ile ilgili her ilde veya illerde sadece bir adet bayi belirliyoruz ve bayimiz o ilin veya illerin merkezi dahil olmak üzere tüm ilçelerinde satış hakkını elde etmiş oluyor . Ve tali yani alt bayilikler verebiliyor. Alt bayilikleri hem kendi oluştururken aynı zamanda şirketimizin merkezine bayisi olan ilden gelen talepler olursada o ilin yetkili satıcısına yönlendiriliyor. Nerelerde ve nasıl satılır; ürünlerimizin satış şekli çok kolay son kullanıcı fiyatımız 1 tl olduğundan dolayı ürünümüz piyasada kolay alıcı bulabiliyor . Bir kutuda 100 adet mendil bulunmakta ve her mendil 30 gün etkisini sürdürmektedir.
Bayilik Paketinin İçeriği:  bulunduğunuz şehirde benzin istasyonlarından izin alıp tam market önüne tanıtım standımızdan kuruyorsunuz ve standlarımızın başına bir hostesi görevlendiriyorsunuz . Hostesimiz her gelen araca ürünlerimizin tanıtımını ve perakende satışını yapıyor . Bir benzin istasyonuna günde 500-600 araç girdiğini var sayarsak ve ürünlerimizde 1 tl den satıldığını göz önünde bulundurursak (not: ürünlerimizi kullanıcılar ikişer üçer adet alıyor) günde ortalama satışlar 200 -250 adetler arası değişiyor. Ürünümüzün bayi çıkış fiyatı sadece 24 kuruştur . 250 adet ürünü 1 tlden satttığımızı gözönünde bulundurursak kar marjı hostes ve ürün maliyetini düştükten sonra açıkça ortada .biz ana bayilerimize sorumluluklarında oldukları şehirde 3-4 adet stand kurmalarını tavsiye ediyoruz . ..
Bayilik Verilecek İller: TÜRKİYE
Yatırım Maaliyeti:  
Ortalama Kar Marjı:  
Reklam Katılım Ücretleri:  
Gelirden Pay:
Ek Hususlar:  Toptan satışlar: ürünlerimizin toptan satışı kutu bazında benzin istasyonları oto aksesuarcılar yıkamacılar ve marketlere yapılmaktadır . Aracınız varsa aracınızla piyasadaki firmaları gezip pandakimya özel 100 adetlik stand kutulu ürün satışı yapıyorsunuz. Ve firmalara %90 oranında kar bırakmış oluyorsunuz. 15 günde bir yaptığınız periyodik müşteri ziyarteleri ile siparişleri yeniliyorsunuz.. Promosyon: benzin istasyonları,oto bölge bayiler ve firmalar eşantiyon bazında müşterilerine dağıtmak amacıyla sizden özel baskılı ürünler isteyecekler ve bunlarıda beraber yapabileceğiz. Ana bayii nasıl olunur? Ayrıca imkannınız ölçüsünde adet miktarını aramızda belrleyerek size alt bayilik vermekteyiz. Extradan sizden isim hakkı adı altında herhangi bir ödeme de talep etmiyoruz.
İlgili Kişi: Feyzullah ARABACI
Adres:  
Telefon: +90 (0212 ) - 677 71 64
Faks:  
Web Sitesi: