Gorova Natural Textile
Gorova Natural Textile
Sektör:  Tekstil
Kuruluş Yılı:  2007
Toplam Çalışan Sayısı :  21
Merkez Ülke:  Türkiye
Şube Sayısı:  3
Fİrma Tanıtımı : Çeşitli mikroorganizmaların hastalıklara neden olduğu yüzyıllardır bilinmesine rağmen, ancak içinde bulunduğumuz yüzyılda bambu ağacından elde edilen iplikler tekstil sektöründe kullanılmaya başlanmıştır. Sağlıklı olmanın yaşam kalitesini ne denli arttırdığının bilincinde olan GOROVA doğal antibakteriyel, bu gelişmeyle birlikte hayata gözlerini açtı, evinizin birçok bölümüne sizin için sağlık getirdi. Modern tesislerinde ürettiği yüksek kalite ürünlerini diğer tekstil ürünlerinden ayırt eden en önemli özelliği ürünlerimizin bambu ağacından elde edilmiş iplik ile üretilmesidir. Bu iplik türü bünyesindeki "Bambu kun" isimli antibakteri maddesi içerdiği için doğal antibakteriyal özelliğe sahiptir. Ve bu özelliği bir çok defa yıkandıktan sonra bile korumaktadır. Doğal antibakteriyel olma özelliği nedeniyle deride alerjik oluşumlara yol açmaz. Yüksek elastikiyete sahiptir. BAMBU İPLİĞİNİN ÖZELLİKLERİ: Doğal Anti-bakteriyel özelliğe sahiptir, Çok hafiftir, Serinlik hissi verir, Kaşmir ve ipek tuşesine en yakın yumuşaklığa sahiptir, Vücutta oluşan teri anında emer, Boyayı çok güzel emme özelliğine sahiptir, Parlaklık görünümü nedeniyle merserizasyon gerektirmez Ultraviyole ışıkları kırar. Nevresim takımı, havlu, erkek iç çamaşırı, bay, bayan ve çocuk çoraplarıyla sizlere hizmet veren GOROVA Antibacterial, yurt içi ve yurt dışı satışlarıyla kendini her geçen gün daha da geliştirmeye devam etmektedir. GOROVA Antibacterial ile sağlığınıza sağlık, hayatınıza kalite katın.
Bayilik Şartları:  Min. 30 metrekare iş yeri. Gorova nın belirleyeceği konseptin dışına çıkmamak. Gorova nın ürün yelpazesinden tüm çeşitlerden elinde bulundurma. Bulunduğu bölgede ürünlerin en güzel şekilde reklam ve tanıtımını yapması. Gorova nın yapacağı yıllık iş geliştirme toplantılarına katılım. En az iki yıllık açılan iş yerini faal tutma zorunluluğu. Açılan iş yerinde sadece Gorova ürünleri satılabilir. Bunun haricinde bir ürün bulundurulamaz ve satılamaz.
Bayilik Paketinin İçeriği:  Gorova‘‘da Franchise Koşulları; Min. 30 metrekare iş yeri. Gorova nın belirleyeceği konseptin dışına çıkmamak. Gorova nın ürün yelpazesinden tüm çeşitlerden elinde bulundurma. Bulunduğu bölgede ürünlerin en güzel şekilde reklam ve tanıtımını yapması. Gorova nın yapacağı yıllık iş geliştirme toplantılarına katılım. En az iki yıllık açılan iş yerini faal tutma zorunluluğu. Açılan iş yerinde sadece Gorova ürünleri satılabilir. Bunun haricinde bir ürün bulundurulamaz ve satılamaz.
Bayilik Verilecek İller: Tüm Türkiye
Yatırım Maaliyeti:  $5000
Ortalama Kar Marjı:  %200
Reklam Katılım Ücretleri:  
Gelirden Pay:
Ek Hususlar:  
İlgili Kişi: Sinan Kara
Adres:  Küçükbahçe Sk. Samanyolu İş Merkezi No:3/7-a Osmanbey - Şişli
Telefon: 212 241 77 74
Faks:  212 241 77 74
Web Sitesi:  www.gorova.com