KOLCUOGLU RESTAURANT
KOLCUOGLU RESTAURANT
Sektör:  Cafe - Restaurant
Kuruluş Yılı:  1910
Toplam Çalışan Sayısı :  120
Merkez Ülke:  Türkiye
Şube Sayısı:  4
Fİrma Tanıtımı : 1910 YILINDAN BU YANA ADANA VE CEVRE ILLERDE HIZMET VERMEKTE OLAN FİRMAMIZ KENDI MİSYONUNU DEVAM ETTİRECEK VE DUNYAYA ADANA KEBABI TANITACAK İŞLETMECİLER ARIYOR.
Bayilik Şartları:  -Kurulacak işletmenin büyüklügü 40-70 metrekare arasında olacak. -Franchisor (Kolcuoglu) Kurulacak işletmenin maliyeti franchisee ye ait olmak üzere,gerekli demirbaş eşya,donanım ve ekipmanı saglayarak,mutfagı iş akışına uygun dizayn etmek.
Bayilik Paketinin İçeriği:  Bu Sözleşmenin Konusu Olan ve Franchisee (işletmeci) Tarafından Üretilecek Olan KEBAP Menüsünde Bulunan veya daha sonra ilave edilecek ürünlerin ve servis yöntemlerinin ögretilerek ,uygulama beceresinin kazandırılması ile sistem usul ve prensipleri dogrultusunda denetleyerek en iyi hizmetin verilmesini saglamak.
Bayilik Verilecek İller: TUM TURKIYE
Yatırım Maaliyeti:  60 BIN TL
Ortalama Kar Marjı:  YUZDE 30
Reklam Katılım Ücretleri:  CIRO DAN YUZDE 1
Gelirden Pay: CIRODAN YUZDE 3
Ek Hususlar:  KOLCUOĞLU MARKASIYLA Şunlara Sahip Olacaksınız KOLCUOĞLU markamız ile birlikte Ulusal ve Uluslararası standarda ve kaliteye sahip olacaksınız KOLCUOĞLU markamızın sağladığı sürekli müşteri ve iş yapma imkânına sahip olacaksınız. Firmamız tarafından verilecek eğitim hizmetleri ve uzman personel desteğine sahip olacaksınız. Kaliteli personel bulma, işe alma ve yetiştirme konularında firmamızın tekniklerinden yararlanacaksınız. Mali, ticari ve personel konularında sağladığımız destekle, teknik işlevlere ağırlık verilip başarı şansınızı arttıracaksınız. Bizimle ortak hareket edilerek küçük işletmelerin karşılaşacakları risk ve işletmecilik sorunları minimize edeceksiniz. İşletmenin kuruluş aşamasında ve kuruluş yerinin seçiminde bilimsel tekniklerin kullanılması imkânına sahip olacaksınız. Reklam ve tanıtma giderlerinden tasarruf sağlayacaksınız. Bizimle yalnızlığını ortadan kaldırarak, kendi işinizi kurmanın getirdiği riskleri azaltacaksınız. Unutmayınız ki kuruluş için katlandığınız maliyet, başlangıçta, yeni bir işin ön yatırımından daha fazla olmasına rağmen, denenmemiş bir iş için yapılacak hata bedellerinin toplamından azdır.
İlgili Kişi: TARKAN KOLCUOGLU
Adres:  YENI BARAJ MAH.BULENT ANGIN BULVARI NO:184
Telefon: 0 530 926 10 50
Faks:  
Web Sitesi:  www.kolcuoglu.com