Royal Perde
Royal Perde
Sektör:  Tekstil
Kuruluş Yılı:  
Toplam Çalışan Sayısı :  
Merkez Ülke:  
Şube Sayısı:  
Fİrma Tanıtımı : Eğin Perde ve Yapı Elemanları San. ve Tic. Ltd Şti. ROYAL PERDE SİSTEMLERİ olarak öncelikli hedefimiz; müşteri memnuniyetini ön şart kabul ederek; kalite ve hızın yanısıra, güvenilir hizmet sunmaktır. Firmamızdan Stor Perde , Dikey Perde Çeşitleri , Jaluzi Perde , Ahşap Perde , Katlamalı Perde, Projeksiyon perdesi, Japon Perde, Plise Perde, Klasik kumaş ve tül Perde ve diğer perde seçenekleri hakkında bilgi almak istiyorsanız mail adresimizden , Kontak formumuzdan veya Telefon numaralarımızdan bize kolayca ulaşabilirsiniz....
Bayilik Şartları:  1-) Şahıs firması yada şirket ünvanı bulunması. Vergi yükümlülüğü olması. (Başka işyerinde çalışıp haricen bu işi yapmak isteyenlerden başvurular oluyor .) 2-) Bu konuda veya yakın konularda bir işyeri olması. 3-) Sattığı ürünlere servis ve montaj hizmeti verebilmesi için en az bir tane teknik personel bulundurması. 4-) Sattığı sistemlere garanti süresince teknik hizmeti vereceğini garanti eden sözleşmeyi imzalaması. 5-) Bayi olmak isteyen firmalar 10,000 ytl tutarında banka teminat mektubu vermek zorundadır. 6-) Çalışmalarımız peşin ödeme şeklindedir. Siparişle birlikte işin tutarı banka havalesi veya posta ile alınır. 7-) 5 inci maddede bahsedilen teminat mektubuna alternatif olarak, bayilik almak isteyen firmalar 2000,00 ytl karşılığında firmamız kataloglarına sahip olabilirler. 6 ay boyunca çalışan firmaların aldıkları ürün tutarları verdikleri meblağdan düşülür.
Bayilik Paketinin İçeriği:  Birkaç istisna il dışında Türkiye geneline bayilik veriyoruz. Aynı ile birden fazla bayilik verebiliriz. Bayiler alt bayilik veremezler (biz sınırlamayız ama destek vermeyiz). Bayi olmanın avantajları nelerdir. 1-) Bayi olmayanlar tüm ürünlerimizi alamazlar . 2-) Bayiler in daha avantajlı iskonto oranları vardır. 3-) Tanıtım ,teknik destek ve broşür gibi desteklerimizden yararlanabilirler.
Bayilik Verilecek İller: Ana Bayilik Şartlarımız Yukarıdaki bayilik şartlarına ilave olarak. 1-) Aylık belli bir kota da alışı garantilemeleri gerekmektedir. 2-) Bizim ürettiğimiz yada ithal ettiğimiz ürünlerde başka marka satmama garantisi vermelidir. 3-) Ana bayi olmadan önce bir süre bayi olarak çalışmış olması gerekmektedir.
Yatırım Maaliyeti:  
Ortalama Kar Marjı:  Her ile bir tek ana bayilik verilir. Ana bayiler alt bayi oluşturabilir. Ana bayiler bayilere göre daha uygun iskonto oranı vardır.
Reklam Katılım Ücretleri:  
Gelirden Pay:
Ek Hususlar:  
İlgili Kişi:
Adres:  Merkez: Halil Rıfatpaşa Mah. Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat 8 No:1250 34381 Okmeydanı Şişli- İstanbul
Telefon: :+9 0212 320 85 93 +9 0212 320 85 94
Faks:  
Web Sitesi:  www.royalperde.com