EKOSU KİREÇ ÖNLEYİCİ APARAT
EKOSU KİREÇ ÖNLEYİCİ APARAT
Sektör:  Hırdavat
Kuruluş Yılı:  1996
Toplam Çalışan Sayısı :  
Merkez Ülke:  
Şube Sayısı:  
Fİrma Tanıtımı : AKAYLAR GRUP ana faaliyet konusu konfeksiyon ve hazır giyim olan, “Akaylar Giyim Sanayi” ve “Akaylar Okul Formaları” markaları ile 1944 yılından beri ülkemizde hizmet veren 1996 yılında “Sağlıklı Standart Gıda Pizza Take-Away Restoranları” ile hizmet sektöründe de çalışmalar başlatan ve son olarak EKOYAŞAM konseptiyle ithalat, ihracat ve üretim yapan bir firmadır. Bir AKAYLAR GRUP kuruluşu olan PAMOSA A.Ş. 2000 yılı itibariyle yenilenen dünyaya uyum sürecinde yeni ürünler ve teknolojiler üzerine eğilimini artırarak bu ürünlerin satışını gerçekleştirmek üzere EKOYAŞAM markası ile sanal mağazasını hizmete geçirmiştir. Burada öncelik tüketicimizin kolaylıkla ulaşamadığı, ülkemizde üretim veya satışı yapılmayan ancak dünyada kullanılan bir çok ürünü kendilerine sunmaktır. Ürün portföyünün ilk ve en önemli halkası olan “EKONOMIK YAŞAM ÜRÜNLERİ” EKOYAK ve EKOSU kalkınma atağına giren ülke ekonomimize ve bireysel bütçelere önemli katkılarda bulunacak tasarruf sistemleri zamanla başlı başına bir faaliyet konusu haline gelmiş, önceleri ithal edilen bu ürünler EKOYAK ve EKOSU markaları ile firmamız tarafından dünya standartlarında ülkemizde üretilerek pazarlanmaya başlamıştır. Ürünlerimiz dünyada yıllardır kullanılan Manyetik Hidrokarbon Rezonans sistemlerinin uygulamalarıdır. Türkiye’de ilk defa bu tip aparatlar üreten firma olarak T.C. SANAYİ ve TİCARET BAKANLIĞI Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü onaylı resmi garanti belgesi ile satış yapan ilk firma olma özelliğimizi de korumaktayız. ODTU ve GAZI üniversitelerinde test edilen EKOYAK Yakıt Tasarruf Aparatları %18.2 tasarruf oranıyla ülkemizde raporlanmış en yüksek tasarruf oranına ulaşmıştır. EKOSU ürünlerimizde resmen test edilerek faydaları raporlanmıştır ve bu anlamda da benzersizdir. Ürünümüzün benzerlerine göre avantajları; *Elektrik ve kimyasal sarfetmez. *5 dakikada monte edilir, ömür boyu kullanılır. *Bakım, onarım gerektirmez. *Yerli üretimdir. *Fiyatları çok çok daha uygundur. *O.D.T.U tarafından test edilerek onaylanmıştır. *T.C. SANAYİ VE TİCARET BAKANLIĞI onaylı 5 yıl garanti belgesi ile satılır. *Cazip kolaylıklarla bayilikler verilmektedir.
Bayilik Şartları:  Yerleşik faaliyeti bulunan firmalarla işbirliği yapmaktayız. Herhangi bir yatırım maliyeti talep edilmiyor. EKOSU ürünleri 2 ana gruptan oluşmaktadır. Ev tipi ve sanayi tip aparatlar. Ürün alış ve satış fiyatları aşağıdadır. Vergi levhası fotokopisi, ticari sicil kaydı, yetkili imza sirkülerini (şahıs firmaları için kimlik fotokopisi) faks yoluyla bize ulaştırarak kayıt yaptıran firmalar bu iskontolu bayii fiyatlarından ürünümüzü temin ederek satışını yapabilirler. İlk siparişinizle birlikte size gerekli dökümanlar, broşür ve afiş gibi tanıtım malzemeleri ve promosyon malzemeleri ulaştırılacak, web sitemizde bayi listesi içerisinde firmanız irtibat bilgileri yayınlanacak ve bölgenizden gelen talepler size yönlendirilecektir.
Bayilik Paketinin İçeriği:  Ürün fiyat listesi (kdv dahil); Ödemelerimiz peşin olarak, kredi kartı, banka havalesi ve ikinci siparişten itibaren teslimatta nakit olarak yapılabilir. EKOSU 201-DAİRE TİP KİREÇ ÖNLEYİCİ TAVSİYE EDİLEN SATIŞ FİYATI 79YTL/AD. ALIŞ FİYATINIZ 10 ADET İÇİN 59YTL/AD. ALIŞ FİYATINIZ 25 ADET İÇİN 51YTL/AD. ALIŞ FİYATINIZ 100 ADET İÇİN 47YTL/AD. EKOSU 203- MAKİNE TİP KİREÇ ÖNLEYİCİ TAVSİYE EDİLEN SATIŞ FİYATI 39YTL/AD. ALIŞ FİYATINIZ 10 ADET İÇİN 29YTL/AD. ALIŞ FİYATINIZ 25 ADET İÇİN 25YTL/AD. ALIŞ FİYATINIZ 100 ADET İÇİN 23YTL/AD. SANAYİ TİP ÜRÜN VE UYGULAMALAR TEKLİF USULÜ ÇALIŞILMAKTADIR. STANDART BAYİİ İSKONTOSU %30
Bayilik Verilecek İller:
Yatırım Maaliyeti:  
Ortalama Kar Marjı:  
Reklam Katılım Ücretleri:  
Gelirden Pay:
Ek Hususlar:  
İlgili Kişi: A.ERKAN AKAY
Adres:  İstoç 5. Ada No:144 Mahmutbey Bağcılar İstanbul Türkiye
Telefon: 0212 6590944-45
Faks:  
Web Sitesi:  www.ekosu.com