Atom Tost
Atom Tost
Sektör:  Fast food
Kuruluş Yılı:  2002
Toplam Çalışan Sayısı :  180
Merkez Ülke:  
Şube Sayısı:  18
Fİrma Tanıtımı : Atom tost içindeki ürünlerin neler olabileceğini müşterilerin belirlediği “kendi tostunu kendin yarat” prensibiyle ortaya çıkan bir üründür. Tostun içeriği müşteri tarafından teşhir ünitesinde sergilenen malzemeler arasından belirlenmektedir. Dolayısıyla tostun fiyatı da bu prensiple belirlendiğinden, her bütçeye ve her damak tadına uygun reçeteler yaratılabilinir.
Bayilik Şartları:  İsim Hakkı Bedeli :15.000Euro Sürekli Franchise Ödemesi : Net ciro üzerinden % 5 (KDV hariç ciro) Reklam Katkı Payı : Alınmıyor.
Bayilik Paketinin İçeriği:  ( x ) Eğitim Training ( x) El Kitabı Handbooks ( x ) Yer Seçimi Site Selection ( x ) Bölge Koruması Area Protection ( x ) Proje Planing - Design ( x ) Ortak Reklam Shared Advertising ( x ) Mal Temini Product Supply ( x ) Pazarlama Marketing Materials ( ) Finansman Financing ( x ) Personel Temini Personnel Selection
Bayilik Verilecek İller: Ankara, İzmir, Bursa, Antalya ve Bodrum öncelikli olmak üzere Türkiye genelinde çeşitli bölgelerde bayilikler verilecektir
Yatırım Maaliyeti:  70.000TL – 100.000TL
Ortalama Kar Marjı:  Brüt % 65
Reklam Katılım Ücretleri:  Alınmıyor
Gelirden Pay: Net cirodan % 5 ( KDV hariç ciro)
Ek Hususlar:  Girişimcide aranan özellikler: Sisteminin gerektirdiği kişisel ve finansal gereklilikleri yerine getirebilecek olması, girişimci bir ruha sahip olması, yenilikçi ve inovatif olması.
İlgili Kişi: Murat ÖZKAYA
Adres:  Burhaniye Mah. Rasimağa Sk. No:11/2 , Nakkaştepe/Üsküdar/İstanbul
Telefon: 216 495 78 30
Faks:  
Web Sitesi:  http://www.atomtost.com