Collezione
Collezione
Sektör:  Giyim
Kuruluş Yılı:  1987
Toplam Çalışan Sayısı :  2300
Merkez Ülke:  Türkiye
Şube Sayısı:  117
Fİrma Tanıtımı :
Bayilik Şartları:  1.Yapılacak stratejik iş ortaklığını destekleyecek boyutta finansal yapısı ve gelişime uygun organizasyon yapısının olması 2.Mağazanın yerleşik bölge içerisinde olması ve bölgenin en az 10.000 kişilik bir nüfusa sahip olması 3.Mağazanın bulunduğu lokasyonda potansiyel olarak, işlek ve merkezi konumda bulunması 4. mağaza büyüklüğünün corner çalışma sisteminde 125 metrekareden az olmaması ve bunun en az %75inin collezione ürünlerinden oluşması,bayilik sisteminde ise %100 collezione ürünlerinden oluşacak minimum 150 metrekare mağaza olması 5. Mağaza dekorasyonunun corner çalışma sisteminde collezione standardına yakın olması bayilik sisteminde ise collezione standardında olması Corner/bayii başvuru formunu doldurmanız, sizinle görüşmelerimizde kolaylık sağlayacaktır.
Bayilik Paketinin İçeriği:  Collezione, marka ile ilgili hiçbir isim hakkı talep etmeden tüm bilgi birikimi ve tecrübe desteği ile markasının yaygınlaşması için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmeye devam etmektedir
Bayilik Verilecek İller: Yurt içinde İl ve ilçelerde bayilikler verilecektir. Güncel bölgeler mail yada telefon ile öğrenilebilinir.
Yatırım Maaliyeti:  
Ortalama Kar Marjı:  % 40
Reklam Katılım Ücretleri:  
Gelirden Pay:
Ek Hususlar:  
İlgili Kişi:
Adres:  Demirkapı Mah: İnönü Cad. No:48 34124 Mahmutbey/İstanbul
Telefon: 0212 447 12 12
Faks:  
Web Sitesi:  http://www.collezione.com.tr