Samy‘s Perfumes
Samy‘s Perfumes
Sektör:  Kozmetik
Kuruluş Yılı:  
Toplam Çalışan Sayısı :  
Merkez Ülke:  Türkiye
Şube Sayısı:  
Fİrma Tanıtımı : Firmamız 1999,da Isparta merkezde kurulmuştur. Samy‘s Perfumes Açık Parfüm sektöründe 1Alana 1Bedava satış stratejisiyle pazarın Agresif ve Alternatifsiz markasıdır. Hızlı satış, hızlı kazanç ve düşük yatırım maliyetiyle çalışmaktadır. 1 ALANA 1 BEDAVA satışıyla gerek girişimcinin, gerek tüketicinin akılcı dostudur.
Bayilik Şartları:  Bayilik istenen bölgede başka bir Samy‘‘s magazasının olmaması (Büyük şehirler hariç) Bayilik istenen bölgede ayak altı diye tabir edilen işlek bir noktada 10 ile 20^m arasında magazanızın olması Sektöre uygun nitelikde bir girişimci olmanız.
Bayilik Paketinin İçeriği:  Samy‘‘s perfumes; girişimcilerden hiçbir ad altında marka bedeli ve teminat istememektedir. Samy,s perfumes; açılacak magazanızın tüm dekarasyon çalışmalarında proje bazında yardımcı olmaktadır. Samy‘‘s perfumes; tüm kurumsal alt yapısıyla iş ortaklarına profesyonel çözümler sunmaktadır.
Bayilik Verilecek İller: Tüm Türkiye, Türk Cumhuriyetleri, Rusya ve çevresi, Avrupa Ülkeleri ve Ortadogu Ülkeleri
Yatırım Maaliyeti:  Tüm Türkiye, Türk Cumhuriyetleri, Rusya ve çevresi, Avrupa Ülkeleri ve Ortadogu Ülkeleri
Ortalama Kar Marjı:  Samy;s Perfumes; 1800 şişe parfümle magazalar açmaktadır. Bu başlangıç paketinin 900 şişesi bedelsiz gönderilmektedir. Yatırım maliyeti: 9500 TL
Reklam Katılım Ücretleri:  Bire birde bildirilecektir.
Gelirden Pay: Samy‘‘s Perfumes gelirinizden hiçbir suretle pay taleb etmemektedir.
Ek Hususlar:  Samy‘s Perfumes,in tek tip magaza dekarasyonu mevcuttur. Açılacak tüm noktalar aynı dekarasyonla açılmak zorundadır. Ayrıca tüm ürünlerimiz Türklirası üzerinden toptan satışı gerçekleşmektedir.(Sektörde dolar ve euro kullanılmakta)
İlgili Kişi: Barış Gümüş
Adres:  Fabrika: Gül Sanayi Sitesi S-Ada 1.Blok No:2 Isparta Magaza: Kutlubey mah. Bugday cad. No:13 Isparta
Telefon: 0.246.2242924 / 0.246.2180038 / 0.533.6616464
Faks:  
Web Sitesi:  www.samys.com.tr