VANİLYA OKUL ÖNCESİ EĞİTİM
VANİLYA OKUL ÖNCESİ EĞİTİM
Sektör:  Eğitim Kurumları - Dershane
Kuruluş Yılı:  
Toplam Çalışan Sayısı :  
Merkez Ülke:  
Şube Sayısı:  
Fİrma Tanıtımı : 0-6 yaş evde açık okul öncesi eğitim programı, bilimsel yayın ve yayıncılık
Bayilik Şartları:  Franchisee’nin (yetkili satıcı) bireysel mali imkanlarıyla belki de hiç bir zaman edinemeyeceği ya da işin mali yönü bir yana bırakıldığında çok uzun zamanda ve büyük bir çaba harcayarak edinebileceği bilgi birikimi ve deneyimlerini Franchisor’dan kısa sürede ve sistemin getirmiş olduğu avantajlardan yararlanarak elde edeceği, ayrıca yaptığı yatırımın kısa dönemde ve az riskle geri döneceği
Bayilik Paketinin İçeriği:  Yeni bir girişimin başarısızlık riski büyük oranda azalır. Örneğin kişisel girişimcilikle kurulan şirketlerin ilk yıllardaki başarısızlık oranları % 44 iken franchise’ların başarısızlık oranları sadece % 6 dır. Kuracağınız iş her yönüyle gerçek ticari hayatta denenmiştir. Denenmiş yöntemler daha hızlı bir başlangıç ve daha hızlı kârlılık demektir.Tek başına asla yapılamayacak reklam ve tanıtım olanağı hem etkin bir düzeyde, hem de en düşük maliyetle sağlanmış olacaktır. Bu şekilde sürekli kendini geliştirip yenileyen dinamik bir sistem içinde yer almış olursunuz. Bu dinamizme siz de katkıda bulunarak başarı kazanç ve mutluluk duyarsınız.
Bayilik Verilecek İller: izmir-ankara-bursa
Yatırım Maaliyeti:  10000 USD
Ortalama Kar Marjı:  %50 civarı
Reklam Katılım Ücretleri:  %5
Gelirden Pay: %7
Ek Hususlar:  Bu sistemde satın alma probleminiz olmaz. VANİLYA ihtiyacınız olan tüm malları size uygun bir fiyatla üretir, ithal eder veya anlaşmalı firmalardan temin ederken toplu alım imtiyazı kullanarak sizlere piyasadan daha ucuza ulaştırır. Böylelikle imtiyazlı ve prestijli bir ailenin içerisine girmiş olursunuz. Başta eğitim olmak üzere her konu ve aşamada VANİLYA’ nın profesyonel kadrosundan sürekli destek alırsınız. Destek olarak, finansal kaynak temininde finans kuruluşları ve bankalarla iş birliğini ayrıca malzeme tedarik eden firmalarla sağlanan güvenceleri gerek işe başlarken gerekse gelecek yıllar için yanınızda bulursunuz. “Franchise” başarısında rol oynayan en önemli etken franchise sahibi olacak kişiyi büyük bir titizlikle belirlemektir.
İlgili Kişi: Dr.İhsan Hanson
Adres:  perpa ticaret merkezi b.blok kat.7-8-9 no.1090 şişli istanbul
Telefon: (0 212) 320 62 06-( 0 212) 320 62 07
Faks:  
Web Sitesi:  www.vanilyaokuloncesi.com