Mr Kumpir
Mr Kumpir
Sektör:  Fast food
Kuruluş Yılı:  2007
Toplam Çalışan Sayısı :  
Merkez Ülke:  Türkiye
Şube Sayısı:  23
Fİrma Tanıtımı : Mr. Kumpir Türkiye, Almanya, İsviçre, Danimarka, İtalya, Yunanistan, İsveç, Kanada, Suudi Arabistan, Avusturya, Fransa gibi bir çok ülkede mağaza açmıştır. Fast food sektöründe düşük maliyetli, yüksek kazançlı ve hızlı geri dönen bir yatırım imkanı sunan Mr.Kumpir,konusunda dengeli paylaşım ve eksiksiz hizmeti ile farklı ülkelerdeki kazandığı zengin deneyimlerini de Türkiye’deki girişimcilere aktarmaktadır. alarak yatırım yapan girişimcilere, en uygun ekipman, en mükemmel pişirme sistemini sunan Mr. Kumpir, uzman kadrosu ile işi yerinde öğretip, denetlemektedir. Az personel ile operasyonları gerçekleştirilebilen, kısa sürede öğrenilebilen ve usta bağımlılığı yaratmayan kumpir, çabuk hazırlanması, pratik ambalajı ve sunumu ile de fast food sektöründe tercih edilen bir ürün.
Bayilik Şartları:  Belirtilmedi
Bayilik Paketinin İçeriği:  Bizimle calisarak, dunya genelinde taninmis bir markanin reklam gucunu, tedarik kolayligini, egitim ve denetim destegini, isabetli yer secimini arkaniza alirsiniz. Siz oncelikle musterilerinize odaklanir, isletmenizden en yuksek verimi alirsiniz. Yapacagimiz 5 yil sureli ve uzatilabilir anlasma ile bolge korumasina sahip olursunuz
Bayilik Verilecek İller: Türkiye ve Yurtdışı
Yatırım Maaliyeti:  25-40 Bin Euro Arası
Ortalama Kar Marjı:  % 65 Brüt Kar
Reklam Katılım Ücretleri:  aylık 150 Euro
Gelirden Pay: aylık 150 Euro
Ek Hususlar:  Sistemimiz ve bizim hakkimizdaki daha kapsamli bilgileri ve e-katalogumuzu www.mrkumpir.com web sitemizin franchise bolumu altindaki PDF dosyasını indirerek alabilirsiniz.
İlgili Kişi: Halit U. Kesemen
Adres:  Perpa Ticaret Merkezi Kat 13 Blok B No 2334 Şişli İstanbul
Telefon: 0212 320 00 35
Faks:  
Web Sitesi:  www.mrkumpir.com